Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 1 10
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Το μωράκι είναι πολύ καλή περίπτωση με πολλή διάθεση για sex.

Πρόσωπο ιδιαίτερο: έντονα σημάδια ακμής, περίεργο στόμα αλλά απίστευτα μάτια και χαμόγελο που το δίνει απλόχερα.

Μαλλιά ξανθά πλέον τα οποία είναι τα φυσικά της όπως είπε (οι ξανθιές είναι οι μόνες που μου αρέσει να έχουν τρίχες στο μουνάκι - η συγκεκριμένη όμως ήταν ξυρισμένη εντελώς...).

Στήθος 2αρι γεμάτο, στητό, φυσικό, να κοιτάει στο θεό - οι ρώγες της εμφανίζονται μόνο με πολλήηη προσπάθεια.

Κοιλίτσα ελαφρώς χαλαρή (χωρίς να ενοχλεί, αφού παραμένει επίπεδη), κωλαράκι ωραίο και μακριά λεπτά καλοσχηματισμένα πόδια - ένα 20χρονο ρωσοκαυλάκι γύρω στο 175.

Στον αγώνα ξεκίνησε με ύφος "θέλω να γαμηθώ". Φιλί βαθύ με γλώσσα, πίπα συμπαθητική (όχι κάτι το ιδιαίτερο) αλλά παθιάρικη και με ένταση, άψογα στησίματα. Όλα τα λεφτά πως κουνάει την κωλάρα της όταν τη γαμάς.

Την είχα μπρούμυτα, εγώ γονατιστός από πάνω της να τη σκίζω, και εκείνη να σηκώνει τη λεκάνη και να την κουνάει κυκλικά: σα να γυρίζει ο πούτσος μου στο πιο γλυκό blender.

Στο 2ο γύρο ήταν ξαπλωμένη στο πλάι, όταν ξάπλωσα δίπλα της τούρλωσε το κωλί της και άρχισε να το κουνάει και να το τρίβει πάνω μου... σε δευτερόλεπτα είχα γίνει πάλι πύραυλος.

Το τέλος μετά από εναλλαγές στάσεων με καβάλησε, άπλωσε τις βυζάρες της στο πρόσωπό μου και αυτή γύρισε το κεφάλι πίσω να βλέπει στον καθρέφτη λέγοντάς μου πως της αρέσει να βλέπει τον πούτσο να μπαινοβγαίνει μέσα της....

Έμπειρη πιτσιρίκα, μέτριο πρόσωπο, κορμάκι κόλαση και πολύ καλή στον αγώνα....

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
140€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Ανώτερος
Εγγραφή:
11 Νοε 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
41
Likes:
2.260
Πόντοι:
5.190
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 doc_lin, xdimit8, PabloEscobar και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού