Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 362 10
Γενική βαθμολογία
 
5.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Εν συντομία πήγα με την συγκεκριμένη κοπέλα μόνο και μόνο για τις καλές κριτικές που έχει απο τους συναγωνιστές.
Αρχικά ρε μάγκες για να λέμε τα πράγματα με το όνομα τους, απο που βγάζετε το συμπέρασμα πως η κοπέλα είναι Σέρβα?! Χμμμ; Βάζω στοιχημα πως είναι απο Αλβανία.
Έχει χάλια οδοντοστοιχία, πεσμένο αλλά μεγάλο στήθος και ψιλοτούμπανα-σφιχτα πόδια και κώλο. Τα πόδια ήταν και το μοναδικό πράγμα που μου άρεσαν επάνω της. Το πρόσωπο της είναι πολύ μέτριο και τα μαλλιά της κοντά.
Το τσιμπούκι της μηχανικό και σε ΚΑΜΙΑ περίπτωση deepthroat. Πράγματα του τύπου τον εξαφανίζει που λέγανε οι προηγούμενοι δέν τα είδα πουθενά.. Μου έχουν κάνει πολύ καλύτερα τσιμπούκια.
Όταν σε γλύφει βγάζει έναν χαζό ήχο καλή ωρα Αλιόνα που προσωπικα με ξενέρωνε απιστευτα.
Δέν υπάρχει περίπτωση να την επισκεφτώ ξανά μιάς και θεωρώ πως 20άρικο μου πήγε εντελώς χαμένο.

Αυτά απο μένα..Καλή συνέχεια μάγκες.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Κατερίνα
Υπηρεσίες
Stefanos the grait
Σεβαστός
Εγγραφή:
30 Μαϊ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
59
Likes:
913
Πόντοι:
1.061
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, serafin, ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
20 Μαΐου, 2017
Την αναφέρουμε ως Κατερίνα η Σέρβα, γιατί έτσι την ανακοινώνουν κ στο σαλόνι. Οπότε την λέμε έτσι για να καταλαβαινόμαστε σε ποια αναφερόμαστε. τώρα μπορεί να είναι κ βουλγάρα, τι να σου πω
21 Μαΐου, 2017
Εγώ προσωπικά που ξέρω σερβικά μιλάει κανονικά και η συνεννόηση μας γίνεται πάντα στα σερβικά έτσι Για το φετίχ της φάσης.... Τώρα αν είναι Αλβανίδα ή Βουλγαρα που λέτε και μιλάει τόσο καλά σερβικά μπράβο της.... Σπουδαγμενη κοπέλα τότε...
21 Μαΐου, 2017
Κ εγώ για βουλγαρα την ξέρω από τότε που βγήκε στην φυλής σαν τσατσά πριν 5 με 6 χρόνια πάντως έχει τρομερή κολάρα η θεία την εχω σκίσει πολλές φορές..
S
sohoviz
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3