Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 114 10
Call-Girls 161548
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Ήθελα πολυ καιρό να συναντήσω την περιβόητη Μαριαλενα αλλά τα προγράμματά μας δεν έτυχε να συμπίπτουν οταν προσπαθούσα να κλείσω ραντεβού. Είπα λοιπόν να κανω αλλη μια προσπάθεια γιατι με κέρδισε η ευγένεια και η κορμάρα της κοπέλας! Ευκολη συνεννόηση αυτή τη φορά και με 2-3 μηνύματα κλείσαμε ραντεβού στα νότια! Λεω αφου το κορίτσι θέλει θάλασσα ποιος ειμαι εγω που θα του χαλάσω χατίρι; Ήρθε στην ώρα της και αυτό που αντίκρυσα ξεπερνούσε κατά πολυ της προσδοκίες μου. Μαύρη δερματινη φούστα με κορμάκι και ψηλοτάκουνα σε ενα υπέροχο κορμί με ένα πολυ ωραίο πρόσωπο. Μια γυναίκα που σίγουρα θα γυρνούσα να κοιτάξω και 2 και3 φορές εξω. Αμέσως πιάσαμε χαλαρή κουβεντούλα σπασαμε το πάγο και μόνο η συγκεκριμένη κοπέλα κατάφερε να με ξεκλειδώσει τόσο εύκολα και να με κάνει να ανοιχτώ. Η καλή μας χημεία λοιπόν μεταφέρθηκε και στον πρώτο γύρο... Μολις βγήκε απο το ντους με δαντελενια σεξυ εσώρουχα τα τακούνια της και δαντελένιες κάλτσες τρελάθηκα. Ήρθε ξάπλωσε διπλα μου και πνιγηκαμε στα φιλια και τα χάδια. Σιγά σιγά έφτασε στο επίμαχο σημείο και τον πήρε με μαεστρία στο στόμα της ή καλυτερα τον εξαφάνισε! Με καυλωσε τόσο πολύ που σηκώθηκα την έστησα στα 4, παραμέρισα το στριγκακι και της έσκισα τη μουναρα της. Το ωραίο της υπόθεσης ειναι ότι συμμετείχε τόσο έντονα και τόσο συντονισμένα με μένα που θα ορκιζόμουν οτι γούσταρε και το ζούσε. Ντουζακι και λίγη κουβεντούλα παλι στο ημίχρονο. Αλλα οταν εχει τέτοια μουναρα απέναντι σου ποσο να σου μείνει πεσμένη. Δεύτερος γύρος με εναλλαγές και παραλλαγές ιεραποστολικού και στα 4 με το μουνακι της να έχει πάρει φωτιά απο καυλα και να με έχει κάψει ολόκληρο. Το τέλος με βρήκε ξεψυχισμένο πανω της οσο αυτή ήταν μπρούμητα να μυριζω το υπέροχο άρωμα της και να χύνω ποτάμια απο καυλα. Ήταν η πρώτη μου φορά με τη Μαριαλενα και σίγουρα όχι η τελευταία. Η σημερινή συνεδρια είχε διπλό κέρδος για μένα καθώς γαμησα ενα απο τα πιο δυνατά μουνια που κυκλοφορούν και γνώρισα ενα πολυ ωραίο άνθρωπο. Να σημειώσω επίσης οτι δεν κοιταξε καθόλου το ρολόι της και γενικά με έκανε να νιώσω οτι ειμαι διακοπές στο ξενοδοχείο με την κοπέλα μου. Αυτα απο μένα συναγωνιστές... Καλά να περνάτε

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
napoleonV1
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
9 Αυγ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
73
Likes:
7.966
Πόντοι:
24.436
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Ettore, Sproxe Garsia, iuakoya και 15 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
20 Μαΐου, 2017
Είναι εγγύηση το Μαριαλενάκι Ναι!Ναι!
20 Μαΐου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Λίγες βγάζουν την καυλα της Μαριαλενας
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2