Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 36 10
Γενική βαθμολογία
 
4.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
2.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
2.0
Μεσημέρι σήμερα έκανα βόλτα εις τον θρυλικό δρόμο είδα ότι αρκετά σπίτια ήταν κλειστά ο σκοπός μου ήταν στο 6 στην θρυλική και άπαιχτη ΑΛΕΞΙΑ αλλά

είχε πολλοί δουλειά και βαρέθηκα να περιμένω αλλά και δεν είχα αρκετό χρόνο αναμονής αποφάσισα να πάω στο 4 στην ΝΑΝΤΙΑ μετά τις αρκετά καλές

συστάσεις από την υπηρεσία αποφάσισα να δώσω το εισιτήριο και να περάσω στα ενδότερα ,μετά από λίγο ήλθε άρχισε με τις τυπικές συστάσεις για να σπάσει

τον πάγο , ξάπλωσα και ήλθε στο πλάι το μόνο που έκανε ένα τσιμπούκι τις κακιάς ώρας και εμένα το χέρι μου να χαιδεύη το μουνί τις , σε κάποια στιγμή

τις ζητάω γλειφομούνι και 69 η απάντηση τις αυτό είναι εξτρά δηλαδή συν 10,00 ευρώ αυτό με ξενέρωσε εντελώς συνέχισε την ανύπαρχτη πίπα ξαφνικά

αναιβένη από πάνω βαριότανε που ζούσε και κάποια στιγμή μου ήλθε το αίμα στο κεφάλι που τις λέω εντάξει τελείωσα η απάντηση τις μα έτσι ξαφνικά

ναι και ψαχνόταν , ΣΥΚΩΘΗΚΑ ΝΤΥΘΗΚΑ για να ΦΥΓΩ , υπόψη ότι μου είχε πέσει εντελώς .


Αν με άφηνε το σύστημα η βαθμολογία που θα τις έβαζα όπως το είπα και στην υπηρεσία θα ήταν -5

ΑΠΟ ΟΤΙ ΔΙΑΒΑΖΕΤΑΙ Μ Α Κ Ρ Υ Α ............. Μ Α Κ Ρ Υ

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Νάντια
manolis69
Ανώτερος
Εγγραφή:
25 Σεπ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
31
Likes:
1.306
Πόντοι:
5.605
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, Ettore, lkjhgfdsaa και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού