Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.5 1 10
Γενική βαθμολογία
 
5.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
5.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Με τα πολλά πήρα εχτές Laura.
Τα λέω στα γρήγορα:
Εμφάνιση : Είναι η κοπέλα στις φωτογραφίες αλλά αν τις έβλεπε η μάνα της δύσκολα θα την αναγνώριζε. Θαύματα κάνει το makeup και το fotoshop. Η κοπελίτσα είναι 24 χρονών (δείχνει ίσως και λίγο μικρότερη), είναι 1.68 , σίγουρα όμως δεν είναι 50 kg, θα έλεγα ότι μάλλον πάει προς τα 60 . Η αναλογίες τις είναι μέτριες όμως όλα επάνω της είναι “πέτρα” βυζιά κωλος κλπ. Το διαταυτα είναι ότι ενώ στις Φώτο φαίνεται θέα, στο δρόμο ,αν τη δεις, δύσκολα γυρνάς να την κοιτάξεις.

Συμπεριφορά: Ευγενικό κοριτσάκι, δεν έχω κάποιο παράπονο και με βασικά αγγλικά που επιτρέπουν στοιχειώδη επικοινωνία.

Επί το έργο : Σαν να πηδάς τη γκομενα σου η οποία όμως δεν τρελαίνεται και το κάνει για να μην σου χαλάσει το χατίρι. Κάποια στιγμή στην αρχή αισθάνθηκα ότι πήγε να πάρει μπροστά αλλά χτύπησε το κινητό της , ίσως βιάστικα και εγώ λίγο, και την έχασα. Μου έκανε εντυπωση το ποσο στενη ητανε. (μου είπε σε άσχετη στιγμή ότι είναι 4 μέρες στην Αθηνα και ήμουν ο πρώτος της πελάτης…(??). Η ουσία είναι ότι δεν παίρνεις το κάτι παραπάνω.

Καθαριοτητα : Δεν κατάλαβα τίποτα μεμπτό. Και το μπάνιο της ήταν γεμάτο καθαριστικά απολυμαντικά κλπ.

Πάντως λόγο ελλείψεως πελατείας μου είπε ότι φεύγει...
Δεν θα την ξανασυναντούσα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
150€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Virginios_Richter
Ανώτερος
Εγγραφή:
12 Σεπ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
41
Likes:
2.336
Πόντοι:
5.191
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 manaconda13, Athens, satyrus

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού