Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.7 60 10
Sex Studio 149294
Γενική βαθμολογία
 
4.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
3.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Ανα τακτα χρονικα διαστήματα επισκεφτομαι το ελ λογω συγκροτημα μπουρδελων και κάθε φορα φευγω με αρνητικες εντυπώσεις.
Επι του θεματος τωρα,εφοσον εκανα τη τσαρκα στα 3 σπιτια του οικοπέδου παλι μα παλι ηταν οι ιδιες κοπελες που είναι εδώ και αιωνες,καμια αλλαγη.η κλασικη αλβανιδα αλεξανδρα η χοντρη η παολα και μια κυπρια δαναη από τα τιρανα.
Για άλλη μια φορα επρεπε να επιλεξω από τις 3 τη καλυτερη και επελεξα τη παολα.αφου πληρωσα το παραβολο των 25 ευρω και μπηκα στο δωματιο το πρωτο αρνητικο για μια ακομα φορα ηταν τα λερωμένα σεντονια.το δευτερο αρνητικο ηταν που περιμενα τη κοπελα να ερθει στο δωματιο 25 λεπτα και το ωραιο ηταν ότι δεν ειχε πελατη πριν από μενα απλα λογω της χαλια μονωσης την ακουγα να βλεπει το παμε πακετο και μετα ηρθε ενας φιλος της και πιασανε τη κουβεντα ενώ εγω περιμενα ακομα.τελος παντων ερχεται η κοπελα ενώ συχνος πελατης εγω αφου με ξερει εδώ και 2 χρονια που είναι στο εν λογω μαγαζι.η παολα είναι μια μετρια μελαχροινη κοπελα γυρω στα 27 χοντρουλα βυζια 3αρια υψος 1,70.ξεκιναει με μια μετρια πιπα με λιγη χρηση δοντιου,τι σταματαω και της λεω φιλα το σωμα μου αλλα και παλι ολες οι κινησεις της ηταν τεχνικες διχως να βγαζει κατι το σεξι που να σε κανει να θες να τη σκισεις.ισως εχει βαρεθεί πια και προσπαθει να ξεπετάει τους πελατες.στα του σεξ τωρα πρωτη σταση ιεραποστολικο πολύ ανοιχτη κατω με χρηση κρεμας ισον μηδεν αισθηση την αλλαζω σταση στα τέσσερα σφυροκοπησα για να χυσω να τελιωνω γιατι πια δεν μου εκανε αισθηση για να καθυστερήσω το πηδημα και χυνω και εγω με πολύ προσπαθεια γιατι απλα δεν μου βγαινε.τη παολα γενικα θα τη χαρακτηριζα κομοδινο χωρις να βγαζει κατι το ερωτικο η σεξι,φαινεται η κοπελα ότι εχει βαρεθεί τη δουλεια αυτή αν και δουλευει 2 χρονια συνολικα στο μπουρδελο αυτό ηταν τοτε νεα και από ότι φαινεται ετσι όπως το παει θα τη δουμε και γρια.τελος παντων συνολικος χρονος παραμονης της στο δωματιο 15 λεπτα.φευγοντας από το οίκημα σκεφτηκα ότι σεξουαλικα εφυγα ανεκλπηρωτος ενώ χρηματικα ημουν καλοπληρωτης.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 18, 2017
Όνομα κοπέλας
Πάολα
G
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Fuckeros, fouxter, ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού