Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 190 10
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Η επίσκεψη πραγματοποιήθηκε Κυριακή μεσημέρι στις 14.35 , μετά το ξενέρωνα που έφαγα με την Τζούλια στο Φιλιππίδου 11α αποφάσισα να γυρίσω εδώ για να πάρω την Μαρίνα που είδα στην αρχή της βόλτας μου. Την Μαρίνα της είχα πάρει πριν κάποιες εβδομάδες στο Ιάσωνος 46 όπου εργάζεται σαν Μαρία ενώ την έβλεπα σε βάρδιες και σε αυτόν τον οίκο .
Πλήρωσα κατευθείαν την υπηρεσία και πέρασα στο δωμάτιο .Φρεσκαρίστηκα και την περίμενα . Μετά από κάνα τέταρτο ήρθε στο δωμάτιο μίας και ήταν σε άλλο πελάτη. Δεν με θυμόταν και δεν της είπα ότι την έχω πάρει στο Μετάξι ούτε της έκανα κάποια νύξη εγώ.
Την πλησίασα χούφτωσα την κωλάρα της , “πέταξα ”τα βυζιά της έξω από το σουτιέν της και άρχισα να τα γλύφω , αρχίσαμε και τα γλωσσόφιλα και έδεσε το γλυκό , με φιλούσε και ρούφαγε την γλώσσα μου σαν να ήθελε να την ξεκολλήσει... Της έβγαλα τα εσώρουχα έσκυψα από πίσω της της άνοιξα τα κωλομέρια και έγλυψα τόσο το μουνάκι όσο και την κωλοτρυπιδα της για αρκετή ώρα. Μετά από κάποια ώρα γύρισε γονάτισε μπροστά μου και πήρε τον πούτσο μου στο στόμα της , ρουφούσε με μανία ενώ έκανε και περάσματα από αρχίδια...Γενικά είναι σαν σίφουνας...δεν βιάζεται αλλά τα κάνει όλα γρήγορα σαν να μην υπάρχει αύριο και το ζει.
Αποφασίσαμε να πάμε στο κρεβάτι , ξάπλωσα , ανέβηκε από πάνω μου άρχισε να με γλύφει από λαιμό μέχρι ανάμεσα στα μπούτια και ξανά πίπα όπου την σταμάτησα για να μην χύσω. Πέρασμα προφυλακτικού , πρώτη στάση στα τέσσερα όπου στήνει υπέροχα την κωλάρα της και γαμιέται δυνατά , δεύτερη στάση ιεραποστολικό πιο πολύ για να απολαύσω πάλι τα γλωσσόφιλα της , συνεχίσαμε για μερικά λεπτά όπου με δυσκολία κρατιόμουν να μην χύσω διότι ήθελα να τελειώσω στο στόμα της(εδώ να αναφέρω ότι στο Μεταξουργείο δεν κάνει τελειωτικό στο στόμα με δεκαρικάκι , αλλά με εξτρά 5 κάνει όπως κάνει και cif).Σταμάτησα βγήκα από μέσα της αφαίρεσα το προφυλάκτικο ανέβηκα απο πάνω της και έδωσα τον πούτσο μου στο στόμα της , τα ρούφηξε όλα μέχρι που με “στέγνωσε”...
Σηκώθηκε τα έφτυσε στον νιπτήρα(μήπως να φωνάξουν κάποιον γιατί μαζεύει νερά...), φόρεσε τα εσώρουχα της και το κομπινεζόν της και ήρθε να με φιλήσει και να με χαιρετήσει . Στο σωμάτιο έκατσα κοντά 20λέπτο με όλα τα λεπτά να είναι γεμάτα ... Και σήμερα ήταν πάρα πολύ καλή με πολύ διάθεση και φοβερή συμμετοχή . Επόμενος στόχος μου (που απ ότι κατάλαβα την ίδια σκέψη έχει κάνει και άλλος συναγωνιστής) , μήπως τύχει να δουλέψει ίδια βάρδια στο Ιάσωνος 46 μαζί με την Αλιόνα για να της πάρω παρτούζα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 14, 2017
Όνομα κοπέλας
Μαρίνα
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
188.632
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pistolpit, @.Dod0s, fouxter και 11 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού