Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 49 10
Call-Girls 92402
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
10.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Ένα όνειρο που ζω, ένα όνειρο που γίνεται πραγματικότητα…..!!!! Μάλιστα μετά και τα θετικά σχόλια του thodiablo ( που κατά την γνώμη είναι από τους ποιο αξιόπιστους σε θέματα κριτικής εδώ μέσα) πήρα την απόφαση να την συναντήσω!!!!!!! Η Vika95 έγινε η απολυτή φαντασίωση μου (καθώς έχει τέτοια ομοιότητα με μια πρώην μου που έκανα τρελά γαμησια..!!) αλλά και, με το τέλειο κορμί της,,, το πιο γλυκό χαμόγελο…, την απαλή επιδερμίδα… και αυτό το μοναδικό και αξέχαστο άρωμα της, είναι στοιχεία που με έκαναν να μην μπορώ να ξεκολλήσω από πάνω της. Η Vika95 για εμένα είναι το απόλυτο θηλυκό ωραίο προσωπάκι με τέλειο χαμόγελο, σωματάκι ποίημα, πλαστικό στήθος που δύσκολα όμως το καταλαβαίνεις…. και σε κάνει να ξεχνάς τα πάντα όση ώρα το γλύφεις ρουφώντας τις ρώγες της!!!. Όσο για το σεξουαλικό μέρος, που αυτό είναι και το ζητούμενο, έχουν ειπωθεί πολλάκις για τις επιδώσεις και δε νομίζω πως αν μακρηγορήσω θα αλλάξει κάτι..!! Γενικά απο την πρώτη στιγμή που την είδα .πάγωσα, ξεροκατάπια και δεν πίστευα στα μάτια μου ότι σε λίγα λεπτά ο πουτσος μου θα ήταν στο στοματάκι και το Μουνακι της…!!!. Ξεκίνημα με πολλά χάδια….! Τσιμπούκι απίστευτο από τα καλυτέρα που μου έχουν κάνει ποτέ, και ειδικά όταν με κοιτούσε στα μάτια ήθελα να μην τελειώσει αυτό το ραντεβού ΠΟΤΕ…!!! Πίπα βαθιά υγρή παίρνοντας τον πουτσο μου όλον στο στοματάκι της….!!!!.
, ΥΠΕΡ
Υπέροχη κοπέλα (νιώθεις άνετα από το πρώτο λεπτό)
Δεν κλέβει χρόνο (αν και έτσι φαίνεται στην αρχή όποιος δεν την ξέρει.. γιατί μιλαει ακατάπαυστα)
Απίστευτο στοματικό (κόντεψε να εκραγεί ο πουτσος μου από την καυλα..)
Στα 4… τα 3…. τα 2… το 1…η θέα είναι τρομερή
Κορυφαίο στήθος 2αρι καλό-φτιαγμένο……..!!!!!!!!!!!!
ΚΑΤΑ
Δεν κάνει anal …….

Δια ταύτα πέρασα πάρα πολύ ωραία και σίγουρα θα τιμηθεί άλλες 2-3 χιλιάδες φορές!! ΈρωταςΈρωταςΈρωτας

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαΐου 03, 2017
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
80€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Z
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ΧΧΧ-Man, tasospp, doc_lin και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
19 Μαΐου, 2017
Το τηλέφωνο της που το βρίσκουμε...;Mπορεί κάποιος να το στείλει...;
19 Μαΐου, 2017
Έκοψε τον κώλο η Βικτώρια;
Ρε συ τι πάθαμε...
20 Μαΐου, 2017
το τηλ της μπορεις να μου το δωσεις;
20 Μαΐου, 2017
καλημερα θα μπορουσα να εχω το τηλεφωνο τις
20 Μαΐου, 2017
Που θα βρουμε το τηλέφωνο της κοπελιας;
21 Μαΐου, 2017
Διαβάστε την πρώτη κριτική της κοπέλας νέοπες
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6