Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 170 10
Γενική βαθμολογία
 
9.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Εμφάνιση :
-Πρόσωπο. Όμορφη κοπέλα, ωραία χαρακτηριστικά σίγουρα από τα πιο όμορφα CG που κυκλοφορούν και είναι ενεργά στο bourdela
- Σώμα. Πολύ κοντά στις φωτογραφίες, χωρίς να είναι τόσο μαυρισμένη, βυζια φτιαγμένα πολύ καλή αίσθηση.
- Υπηρεσίες. Η Κατερίνα τα κάνει όλα εκτός από anal, γλωσσόφιλα όσα θες, στησίματα για να μπαίνεις όσο πιο βαθιά γίνεται, εναλλαγές και με δικες της πρωτοβουλίες, πίπα πολύ πολύ καλή, δαχτυλάκια δέχεται, δεν προσπαθεί να κλέψει ώρα, δουλεύει τα λεφτά που πέρνει.
- Συμπεριφορά. Η Κατερίνα σε όλο το ραντεβού ήταν πρόσχαρη με καλή διάθεση, πολύ καλή στο social στα διάλειμματα, πολύ καλά Ελληνικά. Όταν ήθελε να καπνίσει με ρώτησε για να το κάνει. Ο πάγος μεταξύ μας έσπασε με το που μπήκε στο δωμάτιο μιας και ήρθε με χαμόγελο και μου έσκασε ένα γλωσσόφιλο με αρκετή ένταση.

Συμπέρασμα. Πέρασα πολύ όμορφα, με μια όμορφη κοπέλα που μου έδωσε πολύ καλό σεξ και πολύ καλό social τόσο που όταν έφυγε μου θύμισε την αίσθηση που έχει ένας άνδρας μετά από ένα δυνατό γαμησι με την κοπέλα του. Πέρασα καλά και σίγουρα θα την ξαναδώ.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
2 ώρες
Κόστος
200€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Διαγραμμένο μέλος 163859
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
24 Απρ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
67
Likes:
10.446
Πόντοι:
24.436
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 review reaction 2 Elganador, delipas, trikimia και 11 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού