Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 4 10
Private Club/Studio 8641
Γενική Εντύπωση
 
8.0
ειχα παει βαρκελωνη με αλλα δυο φιλαρακια γιαα συνδιασμο δουλειας αλλα και διακοπων

το εν λογω μαγαζι τυχαια απο το ιντερνετ το ειχα πετυχει ενω ειναι ισπανικη αλυσιδα με μαγαζια στην μαδριτη και βλενθια

ειναι διπλα στο καμπ νου μολις 300 μετρα και μπορεις με το μετρο να πας ενο απο τη σταση του μετρο ειναι μολις 50 μετρα περπου σε πολυκτοικια
μια καφε πορτα ενω απο απεναντιδιπλα εχει μαρκετ.....

χτπαμε πορτα με το φιλο μου και μπαινουμε μεσα και αφου μας βαζει σε γκεστ ροομ κι μας καλωσοριζει η τσα2 με πολυ καλα αγγλικα επειτα περναν μια μια μεσα και μας συστηνεται η κοπελα----ποικιλια μεγαλη αλλα κυριως απο αργεντινη βραζιλια ουρουγουαη αγιο δομινικο κι γενια νοτια αμερικη και ολες πανω απο 8

εγω με 8 ευρω πηρα μια μουλατα 20 ετω απο αγιο δομινικο και αφου περασα σε καθαρο μεγαλο δωατιο με μμπανιο και με κερασαν ουισκι εκανα μπανακι με την μουλατα που δεν ηξερε καθολου αγγλικα αλλα ηταν χαμογελαστει με σιλικονατα βυζια τουρλοτο κωλο κ σοκολατη χρωματακι
στον αγωνα ηταν θερμη αλλα οι πορνοσταρ αλλα απλα θερμη
ευκολα ηρθε το τελος μου

τιμη 80 ευρω για μιση ωρα ενα τελειωμα και τ καλο ειναι οπτι εχει λατινες υψηλης κλασης που σπανια βρισκεις στην γερμανια κ ελλαδα

γνικα απο το να παρει καποιος στο λασραμπλας καμια μαυρη αφρικανα καλυτερα να παει να δει το καμπ νο κ μετα για σεξακι στο κυριλε αυτο στουντιο με 3-5 δωματι και περιπου 7-8 κοπελες

Κοπέλες

Αριθμός εργαζόμενων γυναικών
Λίγες
Ανανέωση γυναικών
Δεν ξέρω (μια φορά πήγα)
Ποικιλία (σε φυλές)
Μεγάλη
Γενικά εμφάνιση γυναικών
Πολύ καλή
Συμπεριφορά/ευγένεια εργαζόμενων γυναικών
Πολύ καλή
Σεξουαλικές υπηρεσίες γενικά
Μέτριες
Σύνηθες κόστος γαμησιού
80

Χώρος

Ο χώρος από άποψη αισθητικής, άνεσης και καθαριότητας ήταν
Εξαιρετικός
sex volcano
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
15 Οκτ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
178
Likes:
39.076
Πόντοι:
21.896
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Jim25jim, aselgeia, orbital80 και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού