Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 4 10
Private Club/Studio 8612
Γενική Εντύπωση
 
7.0
Επίσκεψη στην Βαρκελώνη για πρώτη φορά. Ο σκοπός μου ήταν να δω τα αξιοθέατα και την φορμουλά ένα που ήταν την περίοδο που ήμουν εγώ. Μια φανταστική πόλη με παρά πολλές επιλόγες, καφεδάκι στην παραλία, καλο φαγητό και πλήθος τουριστών. Χρονό για σεξοτουρισμό δεν είχα και απλώς προτιμήσα κάτι σιγούρο αλλά και τουριστικό. Αφού επισκέφτηκα το Camp Nou (γηπεδό της Μπαρτσελώνας), σειρά είχε το εν λόγω μαγαζί, το οποίο ήταν σχετικά κοντά. Σε σχετικά ήσυχο δρόμο, το μαγαζί είχε την δική του είσοδο στο οποίο χτυπάς το κουδούνι και σου ανοιγούν σχετικά άμεσα. Το μαγαζι έχει δυο μακρύς διαδρόμους στα οποία υπάρχουν διάφορα δωμάτια. Η υπεύθυνη με πήγε στο δωμάτιο 'Closeness' (μπορείτε να το δείτε σε φωτογραφία στο site). Ενά δωμάτιο με κρεββατί (οπού είχε σφραγισμένες πετσέτες και σεντονία), ντουζιέρα, καρέκλα, νηπτίρα, τουαλέτα. Γενικά ένας στεναχώρο μέρος που είναι στον μέσω όρο των δωματίων studio στην Αθήνα. Ο σκοπός μου ήταν να παω με κοπέλα από Βενεζουέλα/Κολομβία που δεν είχα πάει. Παρελάσαν 10 κοπέλες στο δωμάτιο, οπού όλες με φιλούσαν στο μάγουλο και έλεγαν το όνομα τους. Δεν βρήκα κάτι που να με συγκινήσει και απλώς διάλεξα την Λάουρα, μια μαυρούλα με καταπληκτικό κώλο από την Δομικανική Δημοκρατία. Κόστος 130 ευρώ την ώρα συν 50 για τελειωτικό στο στόμα, τα χρήμματα δώθηκαν στην κοπέλα. Επειδή κανένας από το μαγαζί δεν ήξερε Αγγλικά ήταν δύσκολή η συννενοηση αλλά η κοπέλα πρόσφερε και πρωκτικό. Ντουζακί μέχρί να έρθει η κοπέλα. Κρατούσε ένα κινήτο με χρονόμετρο για να βλέπουμε την ώρα. Κατευθείαν γδύσιμο και χαμουρέματα. Φουλ γλωσοφίλα και ρουφίγματα. Δακτυλακι στον κώλο δεν δεχόταν. Εχώσα το εργαλείο μου μέσα στα κωλομαγουλά της και άρχισα να γαμάω χωρίς φυσικα να της τον βάζω σε κάποια τρύπουλα. Κατευθείαν κατάλαβε τι ακριβώς ήθελα και με μια ωραία λιπάντική κρέμα αλειψέ ολόν τον κωλό της και το πέος μου. Το αερογαμήση μέσα στα κωλομαγουλά συνεχιστήκε με πάθος με μια απίστευτη αίσθηση απόλαυσης, οπού με βρήκε μετά από λίγη ώρα να την χύνω στα κωλομάγουλα. Ντουζάκι και δεύτερός γύρος. Τρομερα γλωσόφιλα,γλυψιμό παντού και να μου ψυθιριζεί γκαβλιαρικά "μουτσάτσος", πιπά πολύ καλή με περιποιήση στα αρχιδακία, 69 με καλούς αναστεναγμους. Φόρεμα προφυλακτικού 3 στάσεις και μετα το έβγαλα για να χύσω στο στοματακι της. Εμένε ένα τέταρτο και με έπρηξε να την πάρω και άλλη μια ώρα. Ντουζακί, συμμαζεμα δωματίου και μόλις το χρονόμετρο συμπλήρωσε την ώρα με φίλησε και με ρώτησε σε ποσή ώρα θα ήμουν έτοιμος, ώστε να έρθει η υπεύθυνη να με συνοδεύσει έξω. Παρότι ήταν νώρις (14.30), σχεδόν όλες οι πόρτες των δωματίων ήταν κλειστές. Οτάν βγήκα στην εξώπορτα, ήταν έτοιμοι να μπουν 6 χαμογελαστοί κινέζοι. Εν κατακλείδι αν και σχετικά ακριβά, ήταν μια ωραία εμπειρία. Στο site τους, είδα ότι μπορούσαν οι κοπέλες να κάνουν και outcall στο ξενοδοχείο σου. Προβληματίστηκα γιατί ορισμένα studio στην Αθήνα, που έχουν αρκετές κοπέλες δεν προσφέρουν και αυτή την υπηρεσία.

Κοπέλες

Αριθμός εργαζόμενων γυναικών
Πολλές
Ανανέωση γυναικών
Δεν ξέρω (μια φορά πήγα)
Ποικιλία (σε φυλές)
Μεγάλη
Γενικά εμφάνιση γυναικών
Καλή
Συμπεριφορά/ευγένεια εργαζόμενων γυναικών
Καλή
Σεξουαλικές υπηρεσίες γενικά
Καλές
Σύνηθες κόστος γαμησιού
130
Σύνηθες κόστος CIM (χύσιμο στο στόμα)
50

Χώρος

Ο χώρος από άποψη αισθητικής, άνεσης και καθαριότητας ήταν
Μέτριος
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
4 Ιαν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
36
Likes:
720
Πόντοι:
990
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 giatioxi, topscorer, sex volcano και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
19 Μαΐου, 2017
φιλε τωρα πηγες διοτι εγω πριν 5 χρνια κ πηρα την δομινικανα αλλα τοτε φορουσε σιδερακια κ δεν ξερω αν ειναι η ιδια
19 Μαΐου, 2017
ναι την περασμενη εβδομαδα που ηταν η φορμουλα 1. Δεν φορούσε σιδερακια σαν συνολο δεν ηταν κατι ιδιαιτερο αλλα ειχε φανταστικο κωλο
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2