Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 10 10
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Όλοι μας ζητάμε κάτι διαφορετικό τελικά..ο καθένας με τα γούστα του..όπως θέλετε πείτε το..Για μένα η Bella ήταν,απο την πρώτη στιγμή που την είδα,η γυναίκα που ΈΠΡΕΠΕ να γαμήσω..του γούστου μου,τι να κάνουμε..είπαμε,γούστα ειναι αυτά!Ζώ επαρχία και αυτη,όσο cliche κι αν ακούγεται,είναι η πρώτη κριττική που κάνω,χωρίς αυτο να σημαίνει οτι θα έβαζα και παραπάνω βαθμολογία αν είχα τη δυνατότητα.
Είναι μια πάρα πολύ όμορφη γυναίκα με πολύ καλό και προσεγμένο σωματάκι.Κώλος όπως ανέφερε κι ένας φίλος πιο κάτω,απλα εκεί βρίσκεται...όχι κάτι extrordinary.Δε τη πήρα απο πίσω ετσι κι αλλιώς γιατι δε τρελαίνομαι κιολας.Στηθος,απλα ανεκτιμητο!!Φυσικο τεσσαρι με ρώγα να σε παρακαλά να τη ρουφήξεις.Ο χαρακτήρας της είναι μια χαρά,πολύ χαρούμενη κοπέλα(για το αν σε κάνει να αισθανθείς άνετα για τους "ερωτιάρηδες" ναι πολύ,αλλα στη τελική να γαμήσεις πας,πληρώνεις,δεν υπάρχει και λόγος να εχεις τρακ).Πρώτος γύρος,όπως μάρέσει..με έγδυσε αργά..χαμούρεμα στα όρθια και στο κρεβάτι με παιχνιδάκια απο πάρτη της,πίπα,γλύψιμο αρχιδια,πάνω για χαμούρεμα πάλι..γύρισμα εγώ απο πάνω,δάχτυλο,ρούφηγμα τα βυζιά,χαμούρεμα πάλι.Η κοπέλα είναι πεντακάθαρη,ΔΕΝ την έγλυψα γιατι δε το ρισκάρω με καμία απο δαύτες,μόνο δάχτυλο την έβαλα,ένα πράγμα με εντυπωσίασε..ΔΕΝ μύριζε το στόμα της άσχημα,όπως την έχω πατήσει με πολλές Ρωσίδες ως τώρα..γενικά πολύ καθαρή..και συνεχίζω..πίπα(καλή),cowgirl και reverse,και τελείωσα με ιεραποστολικό.Ήταν τέτοια η καύλα που δε σκέφτηκα καν να βγάλω καπότα να τη χύσω κάπου αλλού.Μασαζάκι μετά(καλό,ξέρει),μπανάκι μαζί..που εκεί τα έδωσε!Είμαι λάτρης του "shower together" σκηνικού,και ενώ ήμουν μες στους αφρούς,κι αυτη το ίδιο,γαμούσα την κωλοχωρίστρα της χωρίς να μπώ μέσα της και αυτό με έστειλε!!Βγήκαμε και πήγαμε πάλι κρεβάτι..αγκαλιές απίστευτες(είναι γατάκι μωρέ,τα γουστάρει κι αυτή)χαμούρεμα,ισπανικα στον πούτσο μου,πίπα..ε και τελείωσα εκεί,στο στόμα της,δεν άντεξα.Δεν ήθελα καν να τη γαμήσω δεύτερη φορα γιατι όσο με τσιμπούκωνε με κοίταζε στα μάτια και με απογείωσε..άνθρωποι είμαστε,όλοι έχουμε τα όριά μας!
ΔΕΝ με ξενέρωσε η προφορά της για τον φίλο πιο κάτω που το σχολίασε...εντάξει Ρωσίδα ειναι,οσο μπορεί...πάντως συνεννοείσαι άνετα
ΔΕΝ ειναι γυναίκα για PSE καταστάσεις..μάλλον μπορεί και να'ναι,αλλα δε μου έβγαλε κατι τέτοιο,και ξαναλέω,γούστα ειναι αυτα,αλλα η γυναικάρα σε GFE σκηνικό είναι απο τις καλύτερες ποτε μου..
Επίσης,νταρντάνίτσα δέ θα το΄λεγα,απεναντίας,καλίγραμμο κορμί και solarium,προσέχει τον εαυτό της...βυζάρες μόνο
Τα γλωσσόφιλά της,είναι το ατού της.ΔΕ σ'αφήνει!
Γενικά μία απο τις καλύτερες συνευρέσεις,αν ξανάρθει φυσικά και θα την ξαναδώ

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
200
Πόλη συνάντησης
Λάρισα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ακριβέστατες
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Σίγουρα!
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
23 Μαρ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
21
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 doc_lin, Andy Dufresne, ThE και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
18 Μαΐου, 2017
Ωραία φαίνεται στις φωτογραφίες! Προσωπικά πολύ ωραία.. αλλά 200 για 1 ώρα χωρίς πισω πόρτα... πολλά μοφαίνονται...
Βέβαια άλλες εδώ μεσα ξεκίνησαν από 80 και το πήγαν 250...
Μάλλον λεφτα υπάρχουν!
Να περνάς καλά! Αφού πέρασες καλά, χαλάλι! Πάντα τέτοια!
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1