Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 69 10
Call-Girls 67879
Γενική βαθμολογία
 
6.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
5.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Συνάντηση χτες με το μαρινακι στο prive με από ανταλλαγή δύο sms . Παίρνω δωμάτιο και περιμένω , έχοντας της στείλει μήνυμα , μαρίνα ήρθε ακριβώς στην ώρα τής φοροντας ένα μαύρο φόρεμα , μπήκε μέσα χαμογελαστή από θέμα εμφανησης περίμενα λίγο πολύ τι θα συναντήσω με την τυπική γνωριμία μου ζητάει ευγενικά να της ξεκουμπουσω το φόρεμα ομολογώ το σώμα της είναι μεν μπαμπατσικο αλλά στα όρια του αποδεκτου δεν είναι όπως στις φώτο, έχει κάποια κιλά παραπάνω , στήθος χαλαρό πρόσωπο συμπαθικο χωρίς κάτι το ιδιαίτερο .
Για μπάνιο δεν μπήκε πριν την έναρξη μου είπε ότι είχε κάνει πριν .
Έναρξη λοιπόν με έμένα ξάπλα έρχεται από πάνω μου αρχίζοντας με σε ασθησιακα φιλιά σιγά σιγά κατεβαίνοντας προς τα κάτω με πιπα πολύ δυνατή αργή με διακοπές για περιποίηση και τής γύρω περιοχής με μπόλικο γλύψιμο τέρμα καυλομενος πέρασμα σκουφου αναιβαινει από πάνω αρχησε να χτυπιέται δυνατά, με ψιλό κραυγουλες δεν άργησα να χυσω, μου έδωσε την εντύπωση ότι ήθελε να με τελειώσει γρήγορα.
Αμέσως πήγε για μπανακι και εδώ με έκανε θετική εντύπωση ότι εμφάνισε ένα νεσεσέρ με 5 διαφορετικά είδη αντισυπτικων αρχησα να την ρωτάω τι είναι το ένα και το άλλο με όσο μπορούσαμε βέβαια λόγο μη χρήσης της ελληνικής γλώσσας από ότι κατάλαβα ειδικό δερματικο σαμπουάν και tantum Verde για το στόμα . Μπράβο λέω πολύ σωστή, κάτσαμε για διάλυμα και λίγο social time, όσο γινόταν δηλαδή ελληνικά δεν ξέρει σχεδόν τίποτα δυστυχώς .
Είπαμε όσο μπορούμε κάποιες κουβέντες μέχρι να μαζέψω δυνάμεις μαλιστα αυτή μου πρότεινε να μπούμε στο βιβλίο γύρο όπου προτίμησα μία σόλο πίπτει πάλι στο ίδιο μπαλανς δυνατή, αρκετά υγρή και καραμελωμενη πετώντας μου καμία καυτή ματιά με έδειξε ότι ήθελε να με χύσει γρήγορα εδεινε τρέλα γκάζια σε σημείο να σπάσει η πουτσα μου ,
η κατάθεση ήρθε μέσα στο στόμα τής δεν πήγε χαμένο τίποτα, πήγε στο μπάνιο διακριτικά να τα φτύσει και επαναλαβε την ίδια διαδικασία αποστείρωσης με πριν .
Έκατσε κάνα 10 λεπτό μου ζήτησε πάλι να της κουμπώσω το φόρεμα, με χαιρέτησε και έφυγε.
Γενικός δεν πέρασα και άσχημα αλλά ούτε και όνειρο προσπαθεί αρκετά απλά ίσως κάποια σημεία θέλουν δουλειά

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
100€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Λ
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fouxter, aselgeia

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού