Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 79 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Πηγα με χαρτι(ειχα 4-5 επιλογες) διαβαζοντας απο εδω μεσα ποιες κανουν πρωκτικο σεξ..εχω μηνες να παω φυλης..παρκαρα καπου στην αλκιβιαδου και η ποιο κοντινη ηταν διδιμου 18 Σονια...καποιος εδω μεσα ειχε ποσταρει φωτο...15 κιλα ποιο πανω ειναι..φευγωντας το ποιο κοντινο μου ηταν η φωκαιας ..Πιστευα οτι θα την πετυχω στο 7 και οχι στο 9.Μπαινω μεσα ,βγαινει μια μελαχροινη κοντουλα με 10ποντο παπουτσι..ρωτω την τσατσα πως την λενε..Ειρηνη μου λεει.Δινω το 20αρικο και περνω...Σωμα 1,63..βυζι 1!! φατσα μετρια ως ...και μιλαγε απταιστα ελληνικα..(26 χρόνων μου ειπε)λιγο την εγλυψα στην μεση ...αισθανοταν ωραια...πιπα ετσι και ετσι( δεν με νοιαζει) και μονη τησ καβαλησε στο πουτσο μου αναποδα...καποια στιγμη εβλεπα τον τουρλοτο κωλο της ( με βαση παντα το υψος της και για αυτο μπηκα) και της λεω μωρο ...η πισω τρυπα..εννοειται θα κανουμε..την στηνω στα 4 ...καιρο ειχα να γαμησω ..τελειωσα γρηγορα..
Πανω που νομιζα οτι ειναι ειναι ελληνιδα...οταν καβαλουσε τον πουτσο μου εκανε..αει,αει...ή ειναι αθιγγανη ή δεν ξερω τι!! αει,αει ελληνιδα δεν μου το εχει πει ποτε...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Ειρήνη
Υπηρεσίες
nikos32p
Μέλος
Εγγραφή:
22 Αυγ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
8
Likes:
60
Πόντοι:
1
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fouxter, Στρατηγος ΚΑΠΟΤΑΣ, numpas

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
17 Μαΐου, 2017
AEI AEI KAΠΤΑΙΝ...?
18 Μαΐου, 2017
...Ινδιάνα ήταν ρε manΜατάκιΜατάκι
SG
Sproxe Garsia
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2