Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 113 10
Γενική βαθμολογία
 
4.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Σάρα,ότι πιο ωραίο είδα τις προάλλες που έκανα μια μικρή βόλτα αργά τη νύχτα.
Μικρή μελαχρινή και με ωραίο γουστόζικο κορμάκι.
Έκανε τη γύρα της στον στύλο,χαμογέλασε,ήρθε και μου τρίφτηκε,βγήκε από την τσέπη το 20άρικο.
Στο δωμάτιο όμως τα πράγματα άλλαξαν.
Με τσίχλα στο στόμα,μου έριξε 6 (μετρημένα) τυπικά επιφανειακά φιλιά από λαιμό και κάτω σαν γραφειοκρατική διαδικασία για να φτάσει στο επίμαχο σημείο.
Ψιλομελάτο όπως ήταν ακόμη προσπάθησε να περάσει προφυλακτικό αλλά...
"Βιάζεσαι;" τη ρώτησα.
"Όχι μωρό μου γιατί το λες αυτό;"
"Ε,ναι πως μου πέρασε τέτοια ιδέα",σκέφτηκα ειρωνικά.
Ξανά ψευτοχάδια και περισσότερα φιλιά και μόλις είδε καλύτερη ανόρθωση ξανά στα γρήγορα κάτω μη το χάσουμε αυτή τη φορά.
Και τι κάνει;
Αρχίζει την πίπα ξαπλώνοντας κάθετα ανάμεσα στα πόδια μου.
Το μόνο που μπορούσα να φτάσω να αγγίξω ήταν το κεφάλι της.
"Τώρα μάλιστα",είπα μέσα μου.
Επικεντρώθηκα στο μόνο που απέμενε πλέον μήπως και σωθεί η παρτίδα,στην πίπα της αλλά και αυτό...
Έκανε ένα περίεργο ανεβοκατέβασμα του κεφαλιού της βάζοντάς τον επιφανειακά στο στόμα ενώ το χεράκι της το δούλευε μια χαρά!
Αν συνέχιζε έτσι θα με τελείωνε με το χέρι και μόνο,ποια γλώσσα και ποιο στόμα;
Οπότε.."έλα να σε γλείψω" της λέω.
Για πότε το είπα,για πότε τον παράτησε τον πέουλα,για πότε μου στήθηκε,τα'κανε τόσο γρήγορα που ούτε που το κατάλαβα!
Ωραίο στήσιμο στην αρχή αλλά όσο περνούσαν τα λεπτά άλλο τόσο έφευγε προς τα μπρος και άλλο τόσο ένοιωθα το χέρι της να λειτουργεί σαν έμβολο.
Αποφάσισα να δράσω και πάλι.
Την σήκωσα με το ζόρι,την έστησα στα τέσσερα,άρχισα να τον παίζω για να καυλώσω εντελώς και μόλις τα κατάφερα,μπήκα μέσα της και άρχισα να πιστονιάζω για να να μη μείνω άχυστος τουλάχιστον.
Το κωμικοτραγικό της ιστορίας ήταν πως όταν την έβαλα πισωκολλητά,αυτή στήθηκε εκεί μασώντας την τσίχλα της (πως στο διάολο την είχε μες στο στόμα της ακόμη;Εσοχή στη γλώσσα είχε και την έκρυψε;) φτιάχνοντας τα μαλλιά της και κοιτάζοντας τον εαυτό της στον καθρέφτη.
Γκάζωσα όσο μπορούσα,άκουσα και κάτι ψευτοβογγητά που έβγαλε,έψαξα να βρω κάνα καυλωτικό παιχνίδι με τα μάτια της στον καθρέφτη αλλά αυτή είχε κατεβάσει εντελώς κάτω το κεφάλι και τελικά ναι...τα κατάφερα και τελείωσα...

Για πότε τραβήχτηκε,για πότε σηκώθηκε,για πότε με φίλησε,για πότε με χαιρέτησε,για πότε έφυγε για την επόμενη ξεπέτα δεν το πίστευα ούτε κι εγώ ο ίδιος...

Με λίγα λόγια με τη Σάρα αγοράζεις χαμόγελο στο σαλόνι πληρώνεις ομορφιά στην εμφάνιση,εισπράττεις ξεπέτα στο δωμάτιο.
Καρακατάμαυρο και προσοχή στις φόλες.
Βλάπτουν νεύρα και τσέπες.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 14, 2017
Όνομα κοπέλας
Σάρα
Υπηρεσίες
Z
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fouxter, LITHOS 77, Cik και 11 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
11 Ιουνίου, 2017
Η κοπέλα είχε ξεκινήσει πολύ δυνατά, αλλά έχει πέσει πολύ σε επίδοση. Την πρώτη φορά που την πήρα θυμάμαι ότι μου στράγγιξε και την τελευταία σταγόνα. Η τρίτη συνεύρεση μαζί της απλά τραγική. Τέρμα ξεπέτα.
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1