Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 12 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Επαγγελματικοί λόγοι με οδήγησαν σε επίσκεψη παραμεθορίων περιοχών, και μιας και περνούσα από τα Γιαννιτσά αποφάσισα να επισκεφτώ μετά από πολύ καιρό την Βερόνικα.
Η αλήθεια είναι ότι η τελευταία φορά που είχαμε "συναντηθεί" ήταν λίγο πριν πάει διακοπές στην Ταϋλάνδη, εξ'ου και οι διερευνητικές ματιές από μέρους της, προσπαθώντας να θυμηθεί αν είμαι παλιός "γνωστός", αλλά δεν έδωσα στίγμα.
Το μπουρδέλο είναι δύσκολο να το δει κανείς γιατί όπως και αυτά στην πόλη της Κοζάνης απαιτούν στρατιωτικούς χάρτες για να τα εντοπίσεις... Και για πάρκινγκ ούτε λόγος. Εν πάση περιπτώσει είναι απέναντι από τον Παρασκευαΐδη και δίπλα έχει μια μάντρα αυτοκινήτων.
Στα του αγώνα: αφού η τσατσά έλαβε το αντίτιμο των 30 €, μπήκε μετά από λίγη ώρα η Βέρα όπως πλέον μου συστήθηκε, η οποία προσπάθησε διεκπεραιωτικά να περάσει άρον άρον το σκουφάκι για να τελειώνει. Θυμόμουν όμως από παλιά ότι η Βερόνικα σαν γάτα που είναι, ότι είναι χαδιάρα, πράγμα το οποίο έβαλα σε εφαρμογή, και αφού ηρέμησε λίγο χαϊδεύοντάς την, και η στύση μου χαλυβδώθηκε, έκανε μία απίστευτη πεολειχία (με το σκουφάκι περασμένο), χωρίς δόντια, και να πιπιλάει με την γλώσσα το πουτσοκέφαλο, και καπάκια deepthroat. Ανατριχίλα. Και το ένοιωσα μέχρι τα δάκτυλά των ποδιών μου. (Τέτοιο τσιμπούκι μόνο σε ένα ακόμη ευαγές ίδρυμα της Ν.Νικόπολης στα τόσα χρόνια, όπου άλλαξα τα πλάνα μου επί τόπου βλέποντας από την Εγνατία την κοπέλα να λιάζεται στον ήλιο... Και δεν το μετάνιωσα.)
Η Βέρα, ήταν δεκτική σε πιάσιμο βυζιών, αλλαγή στάσης σε πισωκολλητό αφού περάσαμε κάμποση ώρα με αυτήν έφιππη στον πούτσο μου, όπου στο πισωκολλητό έδωσε προσοχή στο να χαϊδεύει και να κάνει "μασάζ" στους όρχεις, και εν τέλει ολοκληρώσαμε με κατάθεση ακριβώς την στιγμή που η τσατσά άρχισε να βροντά την πόρτα...
Έμεινα ευχαριστημένος. Ειλικρινά.
Ήταν μία ευχάριστη εμπειρία, και δεν εντόπισα την διαφορά που άλλοι συναγωνιστές εντόπισαν σε προηγούμενες κριτικές.
Όλοι και όλα έχουν το κουμπί τους. Αρκεί να το πατήσεις, και όλα ρολάρουν μετά.
Αφού αποχαιρετιστήκαμε, με την Βέρα να εξακολουθεί να προσπαθεί με το βλέμμα της να προσδιορίσει γιατί της φαίνομαι οικεία φυσιογνωμία, απομακρύνθηκα από την περιοχή, συνεχίζοντας την αποστολή μου.

Την κριτική μου την αφιερώνω στους αγάμητους του σάη, και ως παρότρυνση να ασχοληθούν με το σπορ.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Βέρα
ass_kavlos
Μέλος
Εγγραφή:
21 Οκτ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
27
Πόντοι:
66
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Dirty69, ΑΝΤΩΝΗΣΑΝΤΩΝ19, colonel nathan jessup

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού