Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 19 10
Call-Girls 35670
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
10.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Είχα κανονίσει μέρες πριν αυτή τη συνάντηση αλλά για επαγγελματικούς λόγους έπρεπε να διακτινιστώ σε άλλη πόλη. Έκλεισα βραδινή πτήση αλλά δεν ακύρωσα το ραντεβού γιατί ήθελα πολύ να συνατήσω την κοπέλα και γιατί λέω θα τελειώσω και λίγο νωρίτερα δε χάλασε ο κόσμος. Υπολόγιζα όμως χωρίς τη Νάνσυ. Το ραντεβού κλείστηκε πολύ εύκολα με pm και 1-2 sms. Σκάει μύτη το μωρό στην ώρα του με ένα υπέροχο χαμόγελο και πολύ ανεβασμένη διάθεση. Από σώμα έχει κάποια κιλά παραπάνω αλλά μόνο άσχημο δε φαίνεται καθώς έχει ένα απίστευτο βυζάκι και μια κωλάρα έργο τέχνης. Το πιο ωραίο όμως είναι το πρόσωπό της και η καύλα που βγάζει. Ο πάγος (αν υπήρχε) έσπασε αμέσως και πριν ακόμα μπει για ντουζάκι δεν κρατήθηκα... Ξέχασα καλούς τρόπους, δεν συστήθηκα και έκανα έφοδο. Πολύ χούφτωμα στην κωλάρα, φιλιά και τρομπα το εργαλείο που είχε γίνει πέτρα! Πάει για ντουζάκι για να μην έχουμε ατυχήματα πιο πριν και βγαίνει με sexy εσώρουχα και κόκκινες κάλτσεςΠροσκύνημαΠροσκύνημα. Με έβλαε κάτω και μου έδειξε πως πρέπει να γίνεται η στοματική περιποίηση του καυλωμένου εργαλείου... Στην αρχή κοιτώντας με στα μάτια και μετά μου προσέφερε στο πιάτο την υπέροχη κωλάρα της να έχω και γω κάτι να παίζω... Που να κρατηθώ ο χριστιανος... Την έστησα στα 4 και έπαιζα με κωλάρα και βυζάρες. Η συμμετοχή πολύ καλή, πολύ καυλωτικές κραυγούλες σε άριστο συγχρονισμό με τις δικές μου. Πριν χύσω όμως ήθελα να την πάρω ιεραποστολικά για να βλέπω την καύλα σε αυτό το υπέροχο πρόσωπο και να μη θέλω να χύσω με τίποτα. Έτσι έληξε ο πρώτος γύρος. Κάναμε ντουζάκι και μιλήσαμε για πολλά θέματα. Μου έκανε εντύπωση η οξυδέρκεια της κοπέλας και το ενδιαφέρον με το οποίο με άκουγε να φλυαρώ για θέματα που θα είχαν κοιμήσει άλλες με δευτερόλεπτα. Έναρξη δεύτερου γύρου πάνω κάτω ίδιος με τον πρώτο αλλά με περισσότερη ένταση και διάρκεια. Συνοψίζοντας, η κοπέλα είναι πολύ sexy, πολύ γλυκιά, ευγενέστατη, πολύ καθαρή καιεννοείται ότι θα την ξανασυνατήσω σύντομα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
100€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
napoleonV1
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
9 Αυγ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
73
Likes:
7.966
Πόντοι:
24.436
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Ettore, Sproxe Garsia, iuakoya και 14 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
17 Μαΐου, 2017
ενταξει ναπ,συμφωνω στο 90% ,κωλαρα ναι οχι ομως και βυζαρες,το λεω γιατι εχω βρεθει και εχω περασει πολυ καλα.βυζακι ε καλο οχι μεγαλο ρε φιλε,ανταποκρισιμη ρωγουλα ομως.θελω να πουμε δυο πραγματα σε π.μ.τα ειδες ολα καλα ρε?ενοω απο θεμα τεχνικης ,διαθεσης και συμετοχης.
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1