Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 98 10
Γενική βαθμολογία
 
9.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Προσφατο ταξίδι στην αγαπητή θεσσαλονίκη , με την κατάσταση στα city tours να είναι από χάλια εως αθλια Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!
Με μια φωτεινή εξάιρεση αλλά και αυτή fully booked , όπως ηταν φυσιολογικό
Οπότε τα studio της περιοχής αποτελούσαν μονόδρομο
Χάρη στον Φιλτατο ,Al , η επίσκεψη στην γνωστη και λατρευτή Μονικα ηταν η σίγουρη λυση ΈρωταςΈρωτας

Αφιξη στο ευαγές ιδρυμα , οπου η κυρία της υποδοχής δεν προλαβε καν να μου παρουσιάσει την Μονικα καθώς η ιδια ηταν ηδη στην αγκαλιά και με φίλαγε σαν ξενιτεμένο αδελφό …
Επιλογή του μεγάλου προγράμματος , ( 1 ωρα + τζακουζια + + + )
Πρίν ακόμα κατευθυνθώ για το απαράιτητο ντους κατευθασαν μικρές σαμπάνιες ποτηρια νερακια coca cola κλπ

Ιστορικά δεν κάνω ανατριχιαστικές περιγραφές του τι γίνεται μεταξύ ενηλίκων αλλά οφείλω να παριγράψω ελάχιστα σημαντικά που είναι και ο λόγος που η Μονικα κατατάσεται ανεπιφύλατα στην κορύφη ΠροσκύνημαΠροσκύνημα
1. Η γυναίκα ( ΓΥΝΑΙΚΑΡΑ ) λατρεύει τον Π@@@@ο …από τον τρόπο που τον παίρνει στο στόμα , από τον τρόπο που τον αγγίζει από τον τρόπο που τον κοιτάζει …
2. Από τον τρόπο που δίνεται στον άντρα … τι να πρωτοθυμηθώ ..reverse cow girl με είσοδο στην πίσω τρύπα … η το ότι δεν αφήσαμε στάση του Kama Sutra και σημείο του δωματίου που δεν το κάναμε

Περάσα μαζί της μια ώρα , θαρρείς βγαλμένη από τσόντα …
Το έχω ξαναπεί δεν είναι η σιλικονάτη γκόμενα αλλά μια καλοστεκούμενη που θα σου βγάλει γούστα στο κρεβάτι και αν σε γουστάρει και φερθείς σωστά ..απλά θα χάσεις το φως σου

Όπως πάντα οι απόψεις του συγγραφέα είναι υποκειμενικές … αλλά σημασία έχει να περνάμε καλά

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 10, 2017
Όνομα κοπέλας
Μόνικα
E
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 spipis71, doc_lin, PSAXTIRI και 18 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
16 Μαΐου, 2017
eσυ ακομα ερχεσαι βουλγαρια με τους αλλους?????τελικα προτιμας τις αλβανιδες απο τις βουλγαρες ?!!!!!!!!!!Μεγάλο χαμόγελο
17 Μαΐου, 2017
Εύγε! Τόσα χρόνια με το κουταλάκι την έχω φάει τη Θεσσαλονίκη, τέτοια περιποίηση δε συνάντησα Προσκύνημα
17 Μαΐου, 2017
Δεν Νομιζω ότι είναι Αλβανίδα ..Γεωργιανή είναι αν δεν κανω λαθος ...
Για τις Βουλγάρες τι να σου πω ..εχω φαει κατι φολες ξεγυρισμένες
E
Excalibur
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3