Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.3 28 10
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
5ο γαμησάκι της ημέρας με διαφορά μισής ώρας περίπου από την Αλιόνα στο 46 της Ιάσωνος και είχα αμφιβολίες αν θα τα καταφέρω γιατί ήμουν από το πρωί σε δουλειές και είχα φάει και 2 κοτόπουλα από φαλαφελάδικα Πλατεία Βάθη και γενικά ένιωθα ψιλο λιώμα αλλά Ω ΤΟΥ ΘΑΥΜΑΤΟΣ ΠροσκύνημαΠροσκύνημα. Αναχώρησα από το ταχυφαγείο και όσο προχωρούσα προς Μετάξι τόσο περισσότερο με έζωναν τα φίδια και οι δαίμονες να πάω να καταθέσω ενα κόκκινο εισητήριο στην Αλεξάνδρα την πρώην υπηρεσία. Μπαίνω δέλο, δεν λαμβάνω απάντηση σηκώνομαι μετά από 2 λεπτά και οδεύω προς το διάδρομο που οδηγεί στα 2 δωμάτια και στο καθιστικό υπηρεσίας - εργαζόμενης και χαιρετώ την τσα2. Ανταποκρίθηκε και με ενημέρωσε ότι η κοπέλα είναι η Αλεξάνδρα και ότι είναι στο δωμάτιο και αν θέλω να περάσω. Πέρασα αφού θεώρησα ότι αυτή θα ήταν και όχι κάποια άλλη με το ίδιο όνομαΓερο-μύστης. Μετά από 5-7 λεπτά περίπου μπαίνει στο δωμάτιο. Αρχίσαμε στα όρθια δαχτυλιάσματα, αγκαλιές, φιλιά κτλπ. Εδώ να αναφέρω ότι με την κοπέλα έχω περάσει πάνω από 10 φορές. Με είχε αρρωστήσει από τότε που δούλευε ως υπηρεσία και μάλιστα μια φορά της είχα πει αν μπαίνει δωμάτιο ως υπηρεσία και είχε παρεξηγηθεί κιόλας Ναι!Ναι!!! Στα του αγώνα μου παίρνει πίπα με προφύλαξη και ξεκινάμε αρχικά με αυτή από επάνω όπου την σφυροκόπησα και οι αναστεναγμοί και τα γλωσσόφιλα έπεφταν βροχή. Είχα στο μυαλό μου να παίξω αυστηρά και μόνο με σφυροκόπημα μπας και δεν μπορέσω να τελειώσω αφού ήταν το 5ο γαμήσι μέσα σε 15 ώρες περίπου!! Μετά την γυρνάω σε ιεραποστολικό όπου εδώ έδωσα ρεσιτάλ. Την σφυροκόπησα ανηλεώς δίχως αύριο Ναι!Ναι! για κανα 4 λεπτο όπου τελείωσε και η ίδια με αρκετή ποσότητα υγρού όχι αυτά τα squirt συντριβάνια που βλέπουμε στις τσόντες!!! Τελειώσα στο εφηβαίο της, την αποχαιρέτησα και έφυγα!!! ΚαπέλοΚαπέλο
Γενικά με την Αλεξάνδρα κάνω από τα καλύτερα γαμήσια γενικά,αντέχει δυνατό σφυροκόπημα, οπότε δεν με έχει αφήσει ανικανοποίητο κάποια φορά πλην μιας όπου χτύπησε η τσα2 γρήγορα την πόρτα αλλά δεν ήταν η ίδια τσα2 με την σημερινή !!!
ΚαπέλοΚαπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Αλεξάνδρα
Iakwvos
Μέλος
Εγγραφή:
4 Σεπ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
4
Likes:
111
Πόντοι:
1
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Giorgaras Kalamatianos, howbawdat, DeanCorso και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
03 Ιουνίου, 2018
Ωραία κριτική, αλλά κυρίως μου αρεσει η εμφάνισή σου! Και μην παρεξηγηθείς, δε σου την πεφτώ!!! Γι αυτό και το αίτημα φιλίας! Και εντυπωσιακό το πεντάποντο, … πολύ μακρινό παρελθόν για μένα!
08 Οκτωβρίου, 2020
Ναι, έτσι είναι !!! είναι και γάμω τις γκόμενες ! και καλό παιδί, πολύ μου αρέσει και εμένα !!!
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2