Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.3 85 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η συνευρεση εγινε στο δεξιο μπουρδελακι.Η τσατσα μου παρουσιασε την νεαρη Βουλγαρα Νικολ , την Αλβανιδα μιλφαρα Αννα και την αθιγγανη Αλβανιδα Σαμπρινα.Επιλεξα την Νικολ.Προκειται για μια νεαρη ιεροδουλη με σχετικα ομορφο γλυκο προσωπο , μακρυ σγουρο καστανο μαλλι , λευκο δερμα, μικρα φυσικα βυζακια , κανονικο αναστημα και αδυνατο μοντελε κορμι με καλοσχηματισμενο κωλαρακι.Ανακοινωθηκε απλο προγραμμα.

Εδωσα το 10ρικο και περασα στο δωματιο.Ξαπλωσα στο κρεββατι και υστερα απο λιγο ηρθε η χαμογελαστη κοπελα.Μιλαει αρκετα καλα Ελληνικα.Ανταλλαξαμε μερικες κουβεντες με δικη της πρωτοβουλια.Το εχει το σοσιαλ ταιμ και ο παγος εσπασε.Η κοπελα καθισε διπλα μου και εβγαλε το μαυρο της στρινγακι.Εγω αρχισα να βαζω δαχτυλο στο ξυρισμενο της μουνακι και να γλυφω τα βυζακια της.Μετα η κοπελα με ρωτησε αν θελω να μου παρει πιπα.Της απαντησα καταφατικα και αυτη μου εφαρμοσε το προφυλακτικο.Ηταν ξαπλωμενη απεναντι απο εμενα και με πιπωνε.Η πιπα της ειναι μετρια και με λιγη χρηση χεριου.Βασικα ολα τα μαλλια της ειχαν σκεπασει το προσωπο της και δεν εβλεπα πολλα.Αυτη με πιπωνε και εγω της πατουσα το κεφαλι.Η πιπα της ειχε μικρη διαρκεια.

Με ρωτησε πως θελω να ξεκινησουμε το σεξ.Την ξαπλωσα ανασκελα.Μπηκα σιγα σιγα μεσα στο μουνακι της γιατι αυτη εδειχνε να ποναει.Μαλλον δεν εχει ξαναφαει τοσο χοντρη και μεγαλη πουτσα...χαχα...Της τον καρφωσα και αρχισα να την γαμαω στην ιεραποστολικη σταση.Την γαμουσα και αυτη εβγαζε μορφασμους πονου και ηδονης.Την γαμουσα και την εγλυφα στον λαιμο.Πεσαν και μερικα πεταχτα φιλακια στο στομα.Ταυτοχρονα ακουγαμε τις φωνες της τρελης Σαμπρινας που μαλλονε στο τηλεφωνο με καποιον απο την κουζινα! Μαλλον με κανεναν αγαπητικο/γκομενο/νταβαντζη...χαχα...Πρεπει να ειναι πολυ τρελη! Το εκανε επι κανενα δεκαλεπτο! Σε μια γυφτοαλβανικη διαλεκτο...χαχα...Δευτερη σταση την εστησα στα τεσσερα.Καλη η σταση του σωματος της.Δεν καμπουριαζε , ουτε ηταν πολυ χαμηλα το σωμα της , ουτε προσπαθουσε να τραβηχτει μπροστα.Της τον καρφωσα και αρχισα να την γαμαω δυνατα και εβλεπα το καυλιαρικο θεαμα απο τον καθρεπτη.Αυτη βογγουσε και με κοιτουσε με μορφασμους πονου.Την γαμουσα και την βαρουσα στα κωλομερια και την τραβουσα απο τα μαλλια.Η κοπελα ομως μου θυμισε οτι πρεπει να χυσω.Αυτο το βαζω στα αρνητικα.Βεβαια το ειπε πολυ ευγενικα και η τσατσα δεν την ειχε φωναξει.Μετα απο λιγο αρχισα να χυνω μεσα στο μουνακι της.Βγηκα σιγα σιγα απο το μουνακι της.Η κοπελα μου ειπε οτι της αρεσει το γαμησι που της εκανα.Ντυθηκε , με χαιρετησε και αποχωρησε απο το δωματιο.

Συνοψιζοντας , η Νικολ ειναι ενα πιπινακι αξιολογης εμφανισης.Δεν κανει προκαταρκτικα , η πιπα της ειναι μετρια και μικρης διαρκειας.Ειναι καθαρη ιεροδουλη και δεν μου ηρθαν ασχημες οσμες.Ειναι δεκτικη σε φιλια στο σωμα και προθυμη σε αλλαγη στασεων.Γενικα ειναι μια ευγενικη ιεροδουλη που σεβεται τον πελατη και θελει να τον ικανοποιησει.Κανει και αρκετο σοσιαλ ταιμ.Εθιξε θεμα χρονου αλλα το εκανε με πολυ κομψο τροπο.Η ευγενικη τσατσα παντως δεν μας ενοχλησε.Βεβαια η κοπελα ειναι για χαλαρο γαμησι γιατι αν ανεβασεις ρυθμο ζοριζεται.Ελπιζω να σας βοηθησα!

Καπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Νικόλ
TOMMY DEVITO
Τιμημένος
Εγγραφή:
27 Ιουλ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
387
Likes:
8.850
Πόντοι:
25.056
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mallias20, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, aselgeia και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού