Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 67 10
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Η συνευρεση εγινε στο υπογειο μπουρδελακι.Η ευγενικη τσατσα μου παρουσιασε την μουναρα Μαγδα.Προκειται για μια νεαρη Αλβανιδα ιεροδουλη με ομορφο προστυχο προσωπο , μακρυ μαυρο μαλλι , μικρο φυσικο στητο βυζι , λευκο δερμα , αδυνατο κορμι με ωραιο κωλαρακι.Εχει δουλεψει επισης Κολωνου 15 δεξια και αριστερα,Κολωνου 11 ισογειο και Κολωνου 32β οροφος.Ανακοινωθηκε απλο προγραμμα.

Εδωσα το 10ρικο και περασα στο καθαρο δωματιο.Ξαπλωσα στο κρεββατι και υστερα απο λιγο ηρθε η χαμογελαστη Μαγδα.Ανταλλαξαμε μερικες κουβεντες.Μιλαει αρκετα καλα Ελληνικα.Η κοπελα εβγαλε τον στηθοδεσμο της και το στρινγκακι της.Αυτη ξαπλωσε πλαγια προς τα εμενα και μου εφαρμοσε το προφυλακτικο.Προκαταρκτικα δεν μου εκανε καθολου.Αυτη αρχισε να με πιπωνει και εγω χουφτωνα το κωλαρακι της.Η πιπα της ειναι μετρια.Το θετικο ειναι οτι με πιπωνε και με κοιτουσε στα ματια.Πολυ ωραιο το θεαμα να βλεπεις αυτο το πιπινακι να σε τσιμπουκωνει.Η πιπα της ομως ειχε μικρη διαρκεια.

Την ξαπλωσα ανασκελα και τον εχωσα στο ωραιο και ξυρισμενο της μουνακι.Την γαμουσα αλλα αυτη δεν συμμετειχε ιδιαιτερα.Απλως μου εριχνε μερικες ματιες με τα καυλιαρικα ματακια της.Εχει και ενα καυλιαρικο πιρσινγκ πανω απο τα χειλη της.Φιλια στον λαιμο της και γενικα στο σωμα της δεν θελει.Δευτερη σταση την εστησα στα τεσσερα.Αυτη ειχε χαμηλα το σωμα της και δεν με βολευε η σταση του σωματος της.Αυτη επιασε το καυλι μου και το εχωσε σιγα σιγα στο μουνακι της.Δεν με αφησε να της χωσω μονος μου το μεγαλο μου καυλι.Φοβοταν μην την πονεσω...χαχα...Αρχισα να την γαμαω στα τεσσερα και εβλεπα το καυλιαρικο θεαμα απο τον καθρεπτη.Εβλεπα απο τον καθρεπτη τους μορφασμους πονου στο προσωπο της.Εχει και πολυ ωραια ασπρη κωλοτρυπιδα.Την γαμουσα και την βαρουσα στα κωλομερια.Με αυτο το θεαμα δεν αντεξα πολυ και αρχισα να χυνω μεσα στη μουναρα της.Η κοπελα περιμενε μεχρι να τα χυσω ολα.Η κοπελα ντυθηκε , με χαιρετησε και αποχωρησε απο το δωματιο.

Συνοψιζοντας , η Μαγδα ειναι μια μουναρα ιεροδουλη.Ειναι πανω απο τον μεσο ορο της περιοχης εμφανισιακα.Εμφανισιακα ειναι επιπεδου Φυλης και 20ρικου.Ειναι καθαρη ιεροδουλη και δεν μου ηρθαν ασχημες οσμες.Καπου εδω ομως τελειωνουν ολα τα καλα.Δεν κανει καθολου προκαταρκτικα.Δεν ειναι δεκτικη σε φιλια στο σωμα της.Η πιπα της ειναι μετρια και μικρης διαρκειας.Η τσατσα δεν μας ενοχλησε.Θα ελεγα οτι η κοπελα ειναι απλως για να πεταξεις τα χοντρα.Ελπιζω να σας βοηθησα!
Καπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Μάγδα
TOMMY DEVITO
Τιμημένος
Εγγραφή:
27 Ιουλ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
387
Likes:
8.850
Πόντοι:
25.056
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mallias20, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, fouxter και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
25 Ιανουαρίου, 2018
Αν συμβει να πεσεις σε ωραια γυναικα,δωσε 20 ρικο,σιγα τα πολλα λεφτα για να αυτωσεις.Παρε και μια ωραια σοκολατιτσα στη τσεπη δωστην οταν μπει στο δωματιο κ θα γμσεις σαν αρχοντας.Στο 10ρικο πραγματικα μη περιμενετε και πολλα.Ματάκι
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1