Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 181 10
Στριπτιτζάδικα 312199
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση κοριτσιών
 
10.0
Χορός κοριτσιών/shows (πίστα)
 
5.0
Χορός κοριτσιών (privé)
 
4.0
Χώρος
 
7.0
Μουσική
 
8.0
Ποιότητα ποτών
 
9.0
Εξυπηρέτηση προσωπικού
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Αποψινη επίσκεψη μετά από καιρό στο εν λόγω μαγαζί. Ομολογώ πως δεν έχω εμπειρία σε στριπτιτζαδικα λόγω πως τα θεωρώ πεταμένα λεφτά για μερικά λεπτά εικονικής ηδονής. Τέλος πάντων επιλέξαμε με τη παρέα μου το Αλκατράζ για να περάσει το βράδυ και να χάσουμε κιλά...στο πορτοφόλι μας. Το μαγαζί ήταν τίγκα σε γυναικοπαρεες που για μια στιγμή ρώτησα τον σερβιτόρο αν έχει bachelor party αλλά γρήγορα έλαβα αρνητική απάντηση και πως γεμίζει συχνά από γυναίκες.
Καθόμαστε στο τραπέζι όπου είδαμε τα σόου. Δεν ξέρω ρε μάγκες αλλά πλέον πιο πολύ είδα άντρες στριπερς παρά γυναίκες.Λογικο για την πλειοψηφία του κοινού. Αφού ξενέρωσα βλέποντας πλαστικά πέη και αντρικά οπίσθια σκάσανε στο τραπέζι μας κάτι ρωσιδια που μας βρήκαν παιδιά του Πάγκαλου " μαζί τα φάγαμε" και είπαν να μας μαδησουν. Το κονσομανσιον πάει σύννεφο και η παραγγελία ποτών για λίγη συντροφιά έφθανε στα ύψη. Με τα πολλά ως μιλφολατρης πήγα για απλό χορό με μια ψηλή ξανθιά,και αβυζη μιλφαρα. Ένα θα πω :ο χειρότερος χορός που μου έχουν κάνει ever. Τριφτικε αρκετά στο παντελόνι με σκοπό να μου προτείνει τον σπέσιαλ χορό των 50€. Της είπα άσε θα δούμε και μόλις τελείωσα κατευθύνθηκα στο τραπέζι μου. Όμως η τύπισσα δεν το έβαλε κάτω ξαναήρθε στα πόδια μου και ήθελε να της παραγγείλω ποτά και να με μεταπεισει για τον σπέσιαλ. Φυσικά αρνήθηκα τα πάντα και την έδιωξα λέγοντας μια αστεία δικαιολογία. Τέλος αποχωρησαμε για ξεχαρμανιασμα στο δρόμο του Μεταξιού.

Εν κατακλείδι θα συμφωνήσω με τον προλαλησαντες, έχετε δεν έχετε απόθεμα μαρουλιού και είστε παρέα βγείτε σε καμία ταβέρνα να ντερλικοσετε και μετά βούρ σε κανένα στούντιο/μπουρδέλο. Τα στριπτίζ είναι για πρωτοετής παρθένους φοιτητές και κοπελίτσες που νομίζουν ότι διεισδύουν σε απόρθητα αντρικά κάστρα.
christos_021187
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
30 Δεκ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
8
Likes:
1.295
Πόντοι:
486
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fouxter, mix, Stefanos the grait και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
15 Μαΐου, 2017
σε αυτα τα μερη' εχει λαδι πολυ,και
τηγανιτες τιποτα.. Αν κ΄ μερικες φορες
η τηγανιτα, μπορει να παει γι' αστακος..Εμμμμ
15 Μαΐου, 2017
Νομίζω απο την περιγραφή της κοπέλας ξέρω ποια λες... το ίδιο λάθος έκανα... ίδια συμπεριφορά και παραμύθι...
16 Μαΐου, 2017
Από την περιγραφή σου νομίζω ότι το ίδιο λάθος έκανα και εγώ...
Τα ίδια έκανε και σε μένα...
Στην ηλικία της θα έπρεπε να καταλαβαίνει ότι δεν μπορεί να κοροιδεψει τόσο εύκολα..
16 Μαΐου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Μια 32+ με botox στη μούρη, ξανθιά ψηλή σχετικά και βυζάκια κουκουτσακια. Αν θυμάμαι ως Χρυσαλινα μας συστήθηκε. Αλλά αν το κάνει αυτή σημαίνει πως είναι κόλπο για όλες στο μαγαζί
18 Μαΐου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ονομα δεν θυμαμαι.. ετσι φαίνεται... την εκανα με ελαφρα... δεν είναι εποχή για διερεύνηση... αλλα αφου το μαγαζί γεμίζει... γιατί όχι! Διάβαζα από κάποιον ότι άλλαξε και ιδιοκτησία το μαγαζί.. μας περνάνε για μαλακες... αλλά αφού υπάρχει ζήτηση...
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5