Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 59 10
Call-Girls 84604
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η συνάντηση έγινε προ ημερών και η ημερομηνία είναι ενδεικτική.
Δεν νομίζω ότι έχει ανάγκη από άλλες κριτικές η Εύα αλλά μια που ήταν η πρώτη φορά μαζί της, θα βάλω μια.
Τι να πω για την Εύα. Δεν είναι η ομορφότερη, δεν είναι η νεαρότερη, δεν είναι η πιο καλλίγραμμη. Εχει όμως μια έκφραση, μια συμπεριφορά πού σε απογειώνει και συγχρόνως σε κάνει να αισθάνεσαι το κέντρο του κόσμου. Δεκτική σε όλα εκτός κουλουριού. Κάνει σεξ με όρεξη και δείχνει οτι το ευχαριστιέται πρώτα εκείνη και στο μεταδίδει κάθε στιγμή. Δεν χορταίνεται σε μια ώρα. Ειναι επικοινωνιακή, μπορείς να κουβεντιάσεις μαζί της οτιδήποτε.
Μετά από την συζήτηση για να σπάσει ο πάγος με πολύ καλή συμμετοχή της ξεκίνησαν χάδια παντού ενώ η πίπα της αγγίζει το τέλειο. Τη βρήκα πεντακάθαρη και μου άρεσε που το ευχαριστιέται και εκείνη.
Το ματς άρχισε με φιλιά στο στόμα, γλώσσα μέχρι το λαρύγγι. Αλληλογλυψηματακια (κανονικά, πλάγια, 69) τελείωσε πρώτα η Εύας με αρκετά υγρά. Με την απίστευτη πίπα της μου ήπιε το μεδούλι. Deep throat παιχνίδι με τα αρχίδια μετά σιγά σιγά μετά ξανά βαθιά. Παίδες εκεί τελείωσα. Παρέδωσα πνεύμα. Τα ρούφηξε μέχρι τελευταίας ρανίδας!!! Συνέχισε την περιποίηση μέχρι που ήμουν έτοιμος για την συνέχεια. Συνεχίσαμε με αυτήν σε θέση reverse cow girl όπου έδειξε ότι αυτή τελείωσε τουλάχιστον δυο φορές. Μετά το γυρίσαμε σε ιεραποστολικό όπου ήρθε και το φινάλε.
Ούτε μια φορά δεν κοίταξε το ρολόι δεν αγχώθηκε δεν έδειξε κούραση!!!
Τιμά με το παραπάνω τον πελάτη.
Μπράβο της είναι ένα πολύ καλό VFM..
Την συνιστώ με χίλια.
Πέρασα πολύ καλά
Συμπέρασμα: Η Εύα είναι ότι καλύτερο για να περάσεις 1 ώρα και να νομίζεις ότι έχεις συναντηθεί με την γκόμενά σου ή με μια φίλη που θα ήθελες να γαμήσεις εδώ και καιρό. Η κοπέλα τα δίνει όλα στο sex και δείχνει να γουστάρει τρελά αυτό που κάνει. Δεν έχω να πω τίποτα παραπάνω, όποιος βρεθεί μαζί της δεν θα το μετανιώσει.

Δυστυχώς η βαθμολογία δεν με αφήνει να βάλω μεγαλύτερο βαθμό σε μερικά σημεία και έτσι έβαλα το μέγιστο που με άφησε.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
70€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
leon4861
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
21 Φεβ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
7
Likes:
1.198
Πόντοι:
216
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Elena xatzi, fouxter, kosmas66 και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
15 Μαΐου, 2017
Τι να πω για την Εύα. Δεν είναι η ομορφότερη, δεν είναι η νεαρότερη, δεν είναι η πιο καλλίγραμμη.
ΚΑΙ ομως βαζεις 8 ΠΡΟΣΩΠΟ ΚΑΙ 8 ΣΩΜΑ!!!!!!!!
Τι να πω ελεος!!!!!!!!!!
M
moras123
15 Μαΐου, 2017
όλα καλά, αυτό το "όπου έδειξε ότι αυτή τελείωσε τουλάχιστον δυο φορές" να μην έβαζες μόνο.
μια κριτική θέλουμε να διαβάσουμε, όχι να γελάμε με αυτά που νομίζει ο καθένας
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2