Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.7 93 10
Γενική βαθμολογία
 
6.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Μία άλλη κοπέλα που δοκίμασα σήμερα είναι η μιλφ Έλλη.Δηλώνει Ελληνίδα,μιλάει αρκετά καλά Ελληνικά γνώμη μου όμως είναι ότι πρόκειται για Αλβανέζα με πολλά χρόνια παραμονής στην χώρα μας. Την κοπέλα αυτή είχα δει να εργάζεται και στην τρίτη βάρδια στο Ιάσωνος 43 μαζί με την Ρομίνα.Το πρόγραμμα που ανακοινώνεται είναι φουλ εννοώντας ότι παρέχει πρωκτικό και ελεύθερο στοματικό.Η κοπέλα όμως σπεύδει πολύ σωστά να διευκρινήσει ότι δέχεται τελειωτικό μόνο στο σώμα της και όχι στο στόμα. Επειδή πολλά μαγαζιά και κοπέλες ανακοινώνουν φουλ παίρνω πάσα να διευκρινήσω ότι το πραγματικό φουλ περιλαμβάνει τα πάντα και τσιμπούκι τελειωτικό στο στόμα και πρωκτικό. Πολλά μαγαζιά και κοπέλες ανακοινώνουν φουλ εννοώντας μόνο κώλο ή μόνο τσιμπούκι με τελείωμα στο σώμα και κώλο.Έτσι για αποφυγή των συγχύσεων και παρερμηνειών καλό είναι να ανακοινώνονται αναλυτικά οι υπηρεσίες.
Η Έλλη λοιπόν είναι μιλφ,λεπτή,με μακριά ξανθά μαλλιά,πρόσωπο τραχύ καβλωτικό,στήθος μικρό χαλαρό με ένα μικρό τατού πανω στο ένα της βυζί.Η κοπέλα ήρθε στο δωμάτιο και πιάσαμε λιγάκι την κουβέντα μιας και ελληνικά της είναι άψογα για να σπάσει ο πάγος.Το προφυλακτικό κόκκινου χρώματος το άνοιξε κατευθείαν και το είχε στα χέρια της για να το εφαρμόσει.Της διευκρίνησα ότι το επιθυμώ χωρίς, μου διευκρίνησε να μην χύσω στόμα η πρόσωπο όπως άλλωστε είχε κάνει απο το σαλόνι. Ξεκίνησε το τσιμπούκι της,πλάγια ξαπλωμένη προς τα εμένα για να μπορώ να χαιδεύω και να δαχτυλιάζω το μουνάκι της.Το τσιμπούκι της ήταν στεγνό, χωρίς σάλιο που μου αρέσει, μεσαίου σχετικά βάθους και μέτριας προς καλής σχετικά ηδονικότητας. Περιθώρια βελτίωσης υπάρχουν πάντα. Ορχεολειχία η κοπέλα δεν προσφέρει.
Της πρότεινα να γυρίσει σε 69 και άρχισα να γλύφω το μουνάκι της και το δουλεμένο κωλαράκι της το οποίο και δεν δοκίμασα κατόπιν δικής μου επιλογής.
Κατόπιν απο μόνη της η Έλλη μου πρότεινε να περάσουμε στο σεξ.Φόρεσε προφυλακτικό και ανέβηκε απο πάνω μου.Άρχισα να την γαμάω,χουφτώνοντας τα κάπως χαλαρά στήθη της και γλύφωντας τα περιοδικώς.Στα φιλιά στο στόμα ήταν δεκτική,ανταπέδιδε ανά διαστήματα, χωρίς να είναι αρκετά παρατεταμένα σε διάρκεια.Πάντως ήταν καλή στα φιλιά και σε κράταγε σε εγρήγορση.Της έβαλα να με γλύφει και σε λαιμό και αυτιά όσο την γάμαγα και το έκανε παροδικά.
Στην στάση του πισοκωλητού στήθηκε αρκετά τίμια και οι διεισδύσεις ήταν βαθιές. Δάχτυλο στο κωλαράκι δεν δέχθηκε.
Στο ιεραποστολικό συνέχισε να δέχεται τις παλινδρομίσεις χωρίς να κλέβει και κάναμε και μερικά φιλιά στο στόμα άκομα.
Για φινάλε αφαίρεσα την καπότα και έκανα παιχνίδι όσο ήταν ξαπλωμένη.χαιδεύοντας το μουνάκι της.Η κοπέλα κράταγε τους όρχεις κάπως άγαρμπα. Έχοντας ολοκληρώσει σε προηγούμενη μου συνεύρεση στην Φυλής δυστυχώς δεν κατέστη δυνατόν να ολοκληρώσω στο κορμί της Έλλης παρόλο που ήμουν σε στύση. Μία πρόσθετη παράμετρος όμως που πρέπει να αναφέρω είναι ότι η Έλλη παρόλο που ήταν καλή και σωστή ήταν ψυχρή. Αν ήταν πιο θερμή σίγουρα θα είχα διαφορετικά αποτελέσματα.Ένα πρόσθετο αρνητικό είναι ότι περίπου στα 10 λεπτά της συνεύρεσης μου έκανε νύξη για το χρόνο και έτσι έληξα την συνεδρία αφού την ευχαρίστησα.
Εν κατακλείδι οι υπηρεσίες της Έλλης είναι πάνω απο τον μέσο όρο των προσφερομένων υπηρεσιών της περιοχής σίγουρα.Περιθώρια βελτιώσεως ως προς το τσιμπούκι υπάρχουν υπό την έννοια να είναι πιο υγρό και αισθησιακό και όχι στεγνό και μηχανικό, φιλιά δίνει,69 παρέχει, στις στάσεις δεν κλέβει. Πιο θερμή επιβάλλεται να είναι για να κερδίσει τον πελάτη. Πιο ελαστική με τον χρόνο θα πρέπει να είναι. Θα μπορούσα να την προτείνω προς δοκιμή.
Τέλος όσον αφορά την υπηρεσία που εργάζεται στο μαγάζι, θα πρέπει να είναι πιο ευγενική με τους εν δυνάμει πελάτες που εισέρχονται στο μαγαζί ακόμα και αν δεν μπαίνουν μέσα στο δωμάτιο.Γιατί όπως είπα δεν παύουν να είναι εν δυνάμει και μόνο ζημιά μπορεί να προκαλέσει με τέτοια συμπεριφορά.Είναι υποχρεωμένη αν έχει κάποια κοπέλα καινούρια να την παρουσιάσει στον πελάτη, αν έχει παλιές που γνωρίζει ο πελάτης σε ερώτηση του θα πρέπει να της αναφέρει και αν ο πελάτης δεν τις θυμάται να τις παρουσιάσει.Αυτό άλλωστε είναι στα πλαίσια της δουλειάς τουςΤυχόν ειρωνικά και αρνητικά σχόλια κατά την αποχώρηση του πελάτη απο το μαγαζί δεν επιτρέπονται ιδίως αν ο πελάτης είναι ευγενικός και δεν προσβάλλει υπηρεσία και κοπέλες. .Για αυτό η βαθμολογία μου στην υπηρεσία θα είναι ιδιαιτέρως αυστηρή προσδοκώντας την επόμενη φορά να επιδείξει τον δέον επαγγελματισμό.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Έλλη
professorx
Τιμημένος
Εγγραφή:
6 Ιαν 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
527
Likes:
28.978
Πόντοι:
35.368
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mallias20, ZeroTolerance, Jim25jim και 17 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού