Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 362 10
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Δεν ειναι σιγουρη ημερομηνία .
Κάνοντας μια βολτα διδυμου καταλήγω στο σιγουρακι Αλιονα για να μην φαω καμια φολα.Δινω το παράβολο και βουρ στο δωμάτιο. Σκάει μετα απο κανενα δεκάλεπτο, δεν με θυμοταν .. Στα πρακτικά ξεκινάμε τα γλωσσόφιλα (δινει μονο αν το θελει εκεινη/ με το σκεπτικο εγω οτι εχει ξεπλυνει τα χυσια του προηγουμενου Κεφάλι σε τοίχο! ) και γλειψηματα λαιμο . Μετα αρχιζα γλυψιμο στα βυζια κανοντας κ μια μικρη κουβεντουλα ταυτοχρονα. Υστερα στηνετε στα τεσσερα προς τον καθρεφτη ετσι ωστε να μπορω να εχω οπτικη επαφη με την κωλαρα της και να μπορω να χουφτονω και αρχιζει την απιστευτη πιπα της ακαποτα Σπασίκλας . Πολυ σαλιο και ηδονη στην εμπειρη πιπα που περνει, φουλ καβλωμενος παω να της τραβηξω λιγο το στριγκο για να εχω καλυτερη οπτικη επαφη και απο μονη της τον κανει πέρα Μεγάλο χαμόγελο . Παω να χαιδεψω τα αποκρυφα σημεια και με λεει απαγορευετε ΛύπηΛύπη .Ετσι οπως χαιδευα κωλο μου λεει ετσι κανε μου ,μου αρεσει και με το αλλο χερι της χαιδευε το αριστερο κωλομερι της βγαζοντας καπιους αναστεναγμους Χμμμ; . Μετα απο κανενα 10 λεπτο πιπας παω να χυσω και λεω σταματα και της λεω πιο χαλαρα μου λεει καλα να συνεχίσω ; και αρχιζε και εγλειφε με εναν τροπο λες και μ εκαναν μασαζ στον πουτσο περνόντας απο αρχιδια πανω κατω τα παντα Ναι! Ναι!. Ακουω εγω χτυπαει πορτα η τσα δεν δινω σημασια . Σταματάει την πιπα και με λεει ποια σταση σου αρεσει και λεω απο πανω αλλα να μπορω να βλεπω την κωλαρα σου, με καβαλαει και αρχίζει τα πανω κατω, δυσκολευοταν λιγο , παραυτα είχε τα πατουσακια της κωλλημενα στα μπουτια μ και ως λατρης της πατουσας παω να χαιδεψω και ηταν λες και ακουμπουσα ασφαλτο Κεφάλι σε τοίχο! Κεφάλι σε τοίχο! . Με θεα την κωλαρα της εχυσα αλλα δεν το εκανα εμφανες και εκεινη συνεχιζε. Σηκωνετε απο μονη της και στηνετε για ιεραποστολικο , παω να μπω μια δυο και με ρωταει αν εχω χυσει(με προδοσε η καποτα) και της λεω ναι και μου ρίχνει μια σφαλιαρα στον κωλο, γελάει και σηκωνετε , λεω νταξει δεν εχω χωστασει , κάτι της ειπα για το χτυπημα στην πορτα και μου λεει δεν το ακουσα . Με τα πολλά, δεν βιαζοταν καθολου, παραμονη στο δωματιο καπου στο 20 λεπτο. βγαινοντας εξω με αποχαιρετα η τσα λεω ενα γεια σας και φευγω. τετοιες υπηρεσίες στο 20ρικο θέλουν την δοκιμή τους Καπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 09, 2017
Όνομα κοπέλας
Αλιόνα
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
6 Απρ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
57
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Gingos, diaithil1975, ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
15 Μαΐου, 2017
Καλά όλα αυτά που λες εγώ δεν μπορώ να καταλάβω πως βάζεις 6 στην τσατσά που χτύπησε την πόρτα ... μάλλον θάπρεπε να βάλεις 0.......
17 Μαΐου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

να σου πώ την αλήθεια δεν το θυμόμουν μέχρι να κυλίσει η όλη φάση όσο έγραφα την κριτική
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2