Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 362 10
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Την Κατερίνα τη Σέρβα την ξέρω πάνω από έξη χρόνια, από την εποχή που δούλευε στην Αλκιβιάδου 16Γ και χάρηκα όταν την ξαναβρήκα στη Διδύμου 18Α μετά από ένα διάστημα που είχα χάσει τα ίχνη της. Φυσικά είμαι ταχτικός πελάτης της και με καυλώνει και τώρα εξ ίσου όπως την πρώτη φορά που την γνώρισα, ίσως και περισσότερο.
Η γυναίκα δεν παίζεται, βγάζει έντονη σεξουαλικότητα, τα κάνει όλα και με τον καλύτερο τρόπο. Ακούραστη, κεφάτη, πάντα με ένα καλό λόγο, τρυφερή, δουλευταρού και σε όποιον της φέρεται με σεβασμό το ανταποδίδει με το παραπάνω. Τα φιλιά της είναι ασυγκράτητα και η γλωσσάρα της τεράστια και ευκίνητη σαν φίδι. Όταν δεν παίρνει πίπα ή δεν φιλάει λέει συνέχεια ωραία λογάκια. Πολύ ευκίνητη στο κρεβάτι παίρνει κάτι πόζες και κάνει στησίματα που θα τα ζήλευε η καλύτερη πορνοστάρ. Μεγάλα μουνόχειλα πραγματικής γυναίκας που σου γεμίζουν το στόμα και τα δίνει απλόχερα για 69 στους οπαδούς του αθλήματος.
Ο κώλος της είναι στενός αλλά πολύ ελαστικός. Όταν τον βλέπεις δείχνει εντελώς κλειστός αλλά δέχεται άνετα μέσα του και δάκτυλο και γλώσσα και, φυσικά, πούτσο. Μπορεί να γαμιέται χωρίς διακοπή από τον κώλο και σε όλες τις στάσεις από την πρώτη ως την τελευταία στιγμή της επίσκεψης. Αν σκεφτείς ότι αυτό μπορεί, ανάλογα με τα κέφια των πελατών να το κάνει και σε όλα τα δωμάτια από την αρχή ως το τέλος της βάρδιας, έχουμε να κάνουμε με μεγάλο ταλέντο. Και με την μεγαλύτερη ευκολία, πάντα με το χαμόγελο, χωρίς μαλακίες του τύπου σήμερα δεν μπορώ ή τον έχεις πολύ μεγάλο που προφασίζονται διάφορες για να μην κάνουν αυτά που υπόσχονται στο σαλόνι. Η Κατερίνα μπορεί να χαλαρώνει και να σφίγγει τον κώλο όπως θέλει, να πάρει και τον πιο μεγάλο, εννοείται με την απαιτούμενη προσοχή και, αφού έχεις χύσει μέσα της και σου έχει μαλακώσει τελείως δεν βγαίνει μόνος του αν δεν τραβηχτείς, αυτή ξέρει να τον κρατάει, υποψιάζομαι ότι της αρέσει... Και από καθαριότητα σκίζει. Ποτέ δεν είχα κάποιο δυσάρεστο περιστατικό όσο καιρό την επισκέπτομαι.
Ασχολήθηκα πολύ με τον κώλο γιατί είναι η αδυναμία μου, αλλά και στο 69 τα πάει πολύ καλά. Τα χύσια τα κρατά στο στόμα με τρόπο μαστόρικο και δεν χάνει σταγόνα αν ο παρτενέρ δεν τραβηχτεί απότομα. Είναι ζουμερή, καυλιάρα και τη βρίσκει όταν την περιποιούνται. Όπως σωστά διάβασα σε κάποια άλλη κριτική θα ήταν ανέφικτο να περιμένει κανείς ότι θα χύνει σε κάθε επίσκεψη, αλλά διαισθάνομαι ότι, αν ο χρόνος και οι περιστάσεις το επιτρέπουν το θέλει και, ίσως, το πετυχαίνει.
Το κορμί της είναι καλοφτιαγμένο και λυγερό. Από βυζιά, αυτό που προσέχω εγώ είναι οι ρώγες και εκεί παίρνει άριστα. Κατά τα άλλα, που προσωπικά δεν τους δίνω σημασία, φυσιολογικά πράγματα που, πιθανώς ορισμένοι να πιστεύουν ότι πρέπει να σχολιαστούν.Γι αυτό στην εμφάνιση έβαλα 8 αντί για 10, όχι επειδή εμένα δεν με καλύπτει, αλλά αναγνωρίζοντας ότι με τα γαμημένα πρότυπα του Χόλλυγουντ πολλοί θα θεωρούσαν ότι υπολείπεται από τις διάφορες πλαστικές κουκλίτσες με τη σιλικόνη αντί για σάρκα στα βυζιά που είναι καλές για να κρεμάς τη φωτογραφία τους και να μαλακίζεσαι αντί να τις πάρεις στ' αλήθεια. Έτσι λοιπόν, για να μην σκεφτεί κανείς ότι τα φουσκώνω για να την διαφημίσω ακολουθώ τα κριτήρια των πολλών. Άλλωστε αυτά είναι όσα φαίνονται στο σαλόνι, όμως για τα υπόλοιπα πρέπει κανείς να δοκιμάσει και πιο μέσα...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 08, 2017
Όνομα κοπέλας
Κατερίνα
LAMB
Μέλος
Εγγραφή:
6 Ιουλ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
41
Likes:
75
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 κλεοβουλος, dinos34, kolokopeas και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού