Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 123 10
Γενική βαθμολογία
 
7.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Η Άννα είναι καινούρια κοπέλα, μιλφ συγκεκριμένα απο Αλβανία, κανονικών κιλών με αρμονικά κατανεμημένα πιασιματάκια,μαλλιά καστανόξανθα μακριά,πρόσωπο τραχύ με ανοιχτούς οφθαλμούς.Το πρόγραμμα που ανακοινώνεται είναι φουλ αλλά το τελείωμα στο στόμα το απεχθάνεται και έτσι έγινε στο σώμα της. Παρουσιάζεται στο σαλόνι αρκετά ενεργητική, με θετική αύρα, είναι αρκετά ευχάριστη και επικοινωνιακή.Μιλάει μέτρια Ελληνικά,καταλαβαίνει αρκετά πράγματα απότι τις λες, δεν ξέρει όμως ακόμα πολλές λέξεις.
Η κοπέλα μπήκε μέσα στο δωμάτιο με την ίδια θετική αύρα που είχε στο σαλόνι.Συστηθήκαμε να σπάσει ο πάγος και προχωρήσαμε ή μάλλον συνεχίσαμε τις αγκαλιές και τα φιλιά που είχαμε απο το σαλόνι κιόλας. Όπως φιλιόμασταν άρχισα να της χαιδεύω και το μουνάκι της.Ήταν αρκετά θερμή μαζί μου και ανταπέδιδε τα χάδια και τα φιλιά.
Ξάπλωσα στο κρεββάτι και η κοπέλα ήρθε απο πάνω μου να συνεχίσουμε τα προκαταρκτικά παιχνίδια.Τα φιλιά έπεφταν βροχή,με έγλυψε σε λαιμό,αυτιά κατόπιν δικής μου υποδείξεως και σε στήθος κατόπιν δικής της πρωτοβουλίας.Κατέβηκε στο εργαλείο μου το οποίο είχε εγερθεί σε όλο του το μεγαλείο.Ξεκίνησε το τσιμπούκι το οποίο ήταν σχετικά καλής ηδονικότητας αρχικά με χέρι και έπειτα χωρίς χέρι κατόπιν δικής μου υποδείξεως. Σε προτροπή μου να περιποιηθεί τους όρχεις η κοπέλα άρχισε να τους γλύφει ικανοποιητικά με την γλώσσα της.Ρουφήγματα στις μπάλες δεν έκανε.Ύστερα συνέχισε την πίπα.
Της είπα να περάσουμε σε 69 αφού πρώτα η κοπέλα μου πέρασε προφυλακτικό.Εσφαλμένη τακτική απο μέρους της αλλά πιστεύω ότι δεν έγινε σκοπίμως μιας και προφανώς αυτή θα νόμισε ότι θα περνούσαμε στο σεξ. 'Αρχισα να γλύφω την μουνάρα της η οποία και ήταν δουλεμένη καθώς και την επίσης δουλεμένη της κωλοτρυπίδα.Η κοπέλα γελούσε και προφανώς γαργαλιότανε. Πάντως απότι φάνηκε της άρεσε αρκετά.Το όλο σκηνικό είχε την πλάκα του και μου ανέβασε περισσότερο την διάθεση.
Κατόπιν η κοπέλα καβάλησε το σκληρο κοντάρι και άρχισε να κοπανιέται με δύναμε πάνω κάτω. Την έφερα στα μέτρα μου και πιο κοντά για να σφυροκοπήσω εγώ και την γαμούσα δυνατά ενώ η κοπέλα βογγούσε.Την έφερα πιο κοντά μου για να με γλύφει στον λαιμό όσο την γαμούσα και να νιώθω την ανάσα της,
Κατόπιν περάσαμε στην στάση του πισοκωλητού.Εκεί διαπίστωσα ότι η κωλοτρυπίδα της ήταν προετοιμασμένη με τζελ για πρωκτικό.Δεν δοκίμασα πρωκτικό μαζί της μιας και δεν το πολυεπιλέγω στις συνευρέσεις μου.Έβαλα όμως τον δείχτη του δαχτύλου μου στην δουλεμένη κωλοτρυπίδα της και το πήρε μέσα σχετικά εύκολα.Ξεκίνησα να την γαμάω απο το μουνάκι ενώ η Άννα βογγούσε απο κάβλα.Τις διεισδύσεις της δεχόταν χωρίς να κλέβει.
Στο ιεραποστολικό συνέχισε να δέχεται τις παλινδρομήσεις αρκετά τίμια και συνεχίσαμε να φιλιόμαστε.Κατόπιν της άνοιξα τα μπούτια και ανέβασα τα πόδια της ψηλά και άρχισα να την καρφώνω σε αυτήν την στάση.
Αφαίρεσα το προφυλακτικό ξάπλωσα και της είπα να με γλύψει.Εκεί την είδα αρκετά σκεπτική και μάλιστα μου έλεγε κάτι ή μου έδειχνε για την ακρίβεια ότι σιχένεται το σπέρμα στο στόμα.Βέβαια αυτό είχε ανακοινωθεί στο πρόγραμμα.Δεν με πείραξε ιδιαίτερα μιας και σε όλα τα άλλα ήταν αρκετά σωστή και άψογη μαζί μου. Την έβαλα να γλύφει αρχίδια,κατόπιν άρχισε να γλύφει την βάλανο σαν παγωτό και έκανε και μερικά ρηχά ρουφήγματα φοβισμένα. Προβλέποντας την προαίρεση της μόλις χύσω να αποσύρει το στόμα της την έβαλα να ξαπλώσει.Άρχισα να την χαιδεύω στο μουνάκι της ενώ αυτή χούφτωνε τα αρχίδια μου και της έριξα στο σώμα μια σεβαστή ποσότητα σπέρματος.
Την σκούπισα,κάναμε λίγο κουβεντούλα και πλακιτσα μέχρι η κοπέλα να ντυθεί, την φίλησα και η κοπέλα αποχώρησε απο το δωμάτιο.Στα θετικά της συνευρέσεως και ο χρόνος που ήταν άφθονος. Δεν έγινε καθόλου νύξη για τον χρόνο ούτε απο την κοπέλα αλλά ούτε και απο την υπηρεσία.
Εν κατακλείδι η Άννα είναι ευχάριστη και επικοινωνιακή σαν χαρακτήρας, είναι θερμή στο δωμάτιο με αγκαλιές και φιλιά, είναι τίμια στο σεξ χωρίς να κλέβει στις στάσεις, προσφέρει 69, ελεύθερο στοματικό και ορχεολειχία και δέχεται τελείωμα στο σώμα.Οσαύτως οι υπηρεσίες της χαρακτηρίζονται επαρκείς και σαφώς πάνω απο τον μέσο όρο των σχετικών προσφερομένων υπηρεσιών στην περιοχή πέριξ της Φυλής. Προτείνεται προς δοκιμή.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Άννα
professorx
Τιμημένος
Εγγραφή:
6 Ιαν 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
527
Likes:
28.978
Πόντοι:
35.368
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mallias20, ZeroTolerance, Jim25jim και 24 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
14 Μαΐου, 2017
Professorx,επειδή πολλές υποδείξεις διάβασα...«Κατόπιν δικής μου υποδείξεως», άμα είναι να τα κάνει κατόπιν υποδείξεως,χέσε μέσα Πολυχρόνη....
Δ
Διαγόρας
14 Μαΐου, 2017
Εφόσον τα κάνει καλά και κατόπιν υποδείξεως δεν υπάρχει κάποιο πρόβλημα νομίζω.
16 Μαΐου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Δεκτό.Είναι θέμα προσωπικής οπτικής του καθενός.Εσύ είσαι της τεχνοκρατικής σχολής.
Δ
Διαγόρας
27 Μαΐου, 2017
professorx> Η Άννα είναι καινούρια κοπέλα, μιλφ συγκεκριμένα απο Αλβανία, κανονικών κιλών...

Φίλε δεν είναι δηλαδή η Άννα μελαχρινή κοντογεματούλα με γαλανά-αν θυμάμαι μάτια- που υπηρετούσε καιρό εκεί αλλά έχει κανά χρόνο που εξαφανίστηκε;
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4