Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 235 10
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Είχα τρελή στύση και κάκιστη ψυχολογία από ξενέρωμα με τη γκόμενα και κάπου έπρεπε να εκτονοθώ. Στο σαλόνι η Αφροδίτη με εντυπωσίασε. Μελαχροινή, με νορμάλ σώμα με φοβερά φυσικά βυζιά, αρκετά πεσμένα βέβαια αλλά εμένα μου άρεσαν. Σίγουρα δεν είναι κύπρια όπως συστήνεται, και είναι μάλλον λίγο μετά τα 30. Πέρασα με 50 για γυμνό με 69.
Πρώτο φάουλ, περίμενα αρκετή ωρα στο δωμάτιο αδικαιολόγητα καθώς δεν είχε άλλο πελάτη σε δωμάτιο. Έμπαινε, έβγαινε κόσμος, την έβλεπε αλλά εγώ ένα 10λεπτο με το ρολόι το έφαγα.
Μπαίνει τελικά στο δωμάτιο, χαιρετιόμαστε, βγάζει σουτιέν και βλέπω τα τεράστια βυιά της να πέφτουν αλλά δε ξενερώνω. Τα χάρηκα. Έχει ωραίο σώμα, λεπτή μέση, κωλάρα και ωραία πόδια. Αρκετά ωραίο πρόσωπο. Αν την έβλεπα έξω σίγουρα θα γυρνούσα να την κοιτάξω. Αλλά εδώ τελειώνουν τα καλά. Η συμπεριφορά της ήταν τελείως τυπική. Μέτρια πίπα, και όλα στο fast forward. Τέλειωσα γιατί ήμουν εξαιρετικά φορτωμένος. Τρεις στάσεις έγιναν, με τελαιυταία αυτή από πάνω. Δε θα ξαναπεράσω μαζί της. Δυστυχώς δε θυμάμαι περισσότερες λεπτομέρειες για να σας περιγράψω. Γράφω μόνο για τη γενική αίσθηση που άφησε η κοπέλα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 10, 2017
Όνομα κοπέλας
Αφροδίτη
Υπηρεσίες
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
19 Σεπ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
25
Likes:
737
Πόντοι:
311
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fouxter, topscorer, ΑΝΤΩΝΗΣΑΝΤΩΝ19 και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
13 Μαΐου, 2017
τυπε αν διαβαζες τις κριτικες της δεν θα περνουσες.απλα ειναι κοροιδια.
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1