Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 83 10
Στριπτιτζάδικα 167998
Γενική βαθμολογία
 
7.4
Εμφάνιση κοριτσιών
 
7.0
Χορός κοριτσιών/shows (πίστα)
 
7.0
Χορός κοριτσιών (privé)
 
8.0
Χώρος
 
7.0
Μουσική
 
7.0
Ποιότητα ποτών
 
8.0
Εξυπηρέτηση προσωπικού
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
...είμαι πάντα ανοιχτός σε νέες παράξενες ηδονιστικές εμπειρίες και πάντα προσπαθώ να δημιουργήσω τέτοιες , άσχετα αν πολλές φορές δεν τα καταφέρνω ...
...μια υπόθεση διεκπεραιώθηκε και βρεθήκαμε για προκαταρκτικό φιλοσοφικό καφεδάκι με διδάσκαλο μέχρι να προσγειωθούμε στο εν λόγω στριποθέατρο ...ήμουν ήδη αρκετά δυσφορικά ερεθισμένος απο την πίεση της δουλειάς και απλά προσπαθουσα να βρω αντικείμενο εκτόνωσης και το βρήκα με έναν παραξενο τρόπο ...η αλληλουχία : προστατευμένου ημιανήθικου φλερτ , θωπείας μαστικών καμπυλοτήτων , μαστολειχίας, απτικής αιδοιϊκής παράτριψης και πεοκολπικής παρατριψης πάνω απ'τα ρουχα , υλοποιηθηκε διαδοχικά με 3 διαφορετικές κοπέλες, αυξανομενης έντασης και διαχυτικότητας ... ( Σεσιλια , μια μελαγχροινη χυμώδης εληνορωσιδα , Βικτωρια μια ξανθια με πελωριες μαστικές καμπυλοτητες , και τελος μια παθιασμενη ρωσιδα που μου διαφευγει το όνομα ) ... μέχρι την σπερματέκκριση ! αυτο που μου έκανε εντυπωση ειναι ότι στην σεξουαλική πράξη μπορεις να κάνεις την σεξουαλική αλληλουχία με μια γυναικα και να τελειωσεις, ενω στο στριπ μπορεις να τ κανεις ακριβως το ίδιο ,διεγειρόμενος όμως ,με πολλές διαφορετικές, και να τελειώσεις (έστω και χωρις διεισδυση) σε μια !...το εκκριθέν το εγκεφαλικό συνουσιοπιοειδές μου χάρισε ένα πολύ όμορφο ύπνο αφου γύρισα σπιτι μου, ήταν μια αρκετα ευχαριστη εμπειρια για μενα, που προσομοιωσε ικανοποιητικά στον πολυ-ηδονιστικό τρόπο διεγερσης στον οποιο αρέσκομαι να επιδίδομαι ...
χορός 5 ευρώ
εισοδος 5 ευρω ( αν έχεις καρτουλα , και η αληθεια ειναι ότι πολύ δυσκολα δεν θα βρεις γιατι σου τις δινουν σε 2 σημεια στον πεζοδρομο του μπουρναζιου)
ευχομαι να παραμείνει ο εν λογω χωρος μια οικονομική ποιοτική λύση για μας
rigormortis
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
23 Απρ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
429
Likes:
5.088
Πόντοι:
20.605
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Jim25jim, fouxter, amjik και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού