Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 408 10
Sex Studio 561311
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Χρωστάω και εδώ μια αναφορά για τη Ζανετάρα. Είναι η 2η επίσκεψη μεσα σε δύο μήνες όπου επιβεβαίωσε τις πολύ καλές υπηρεσίες της.
Ειναι από τις παλιές στον όμιλο είχα ακούσει και από άλλους καλά λόγια άλλα την προσοχή μου τράβηξε η νέα της φωτογράφιση αλλά και οι λαιβ φωτό που ανεβαίνουν καθημερινά από τους υπεύθυνους των μαγαζιών.

Το συγκεκριμένο στούντιο απλά κορυφή μπείτε στη σελίδα τους να δείτε αλλά αξίζει και μια επίσκεψη από κοντά. Καθαριότητα, πολυτέλεια υπηρεσίες!!!

Ζανετάρα λοιπόν και επιλογή προγράμματος φουλ (όπως το ορίζουν εδώ) δηλαδή μισή ώρα plus μια πιστολιά, με ελεύθερο στοματικό κλπ στα 100 ευρω.

Επιλογή σχετικά πρωινής ώρας χωρίς πολύ κόσμο και πέρασμα στο δωμάτιο 1 του επάνω ορόφου. Ντουζάκι και σε λίγο σκάει το κορίτσι χαμογελαστό και ευδιάθετο. Ντούμπανο όπως στις λαιβ φωτο και με ωραία αίσθηση επιδερμίδας.
Ξεκίνημα σε ρυθμούς gfe με πεταχτά γλωσσοφιλάκια αγκαλίτσες κλπ. Στην συνέχεια κατέβηκε, αφού διαπέρασε με την γλώσσα της όλο μου τον κορμί, στην ευαίσθητη περιοχή και ξεκίνησε πίπα με πάθος και ένα λαγνο βλέμμα να σε κοιτάζει. Την έφερα στο πλάι για να ασχοληθώ με τις τρυπούλες της και γύρισμα σε 69 όπου περιποιήθηκα το καθαρό μουνάκι της. Έδειξε να γουστάρει αφού άρχισε να υγραίνεται. Πέρασμα ελαστικού και 1η στάση με αυτή απαο πάνω με αυξανόμενο ρυθμό. Αλλαγή σε ιεραποστολικό, πισοκολλητό και ξαφνικά με σταματάει σηκώνεται και παίρνει στάση πάνω στην πολυθρόνα δίπλα στον καθρέφτη. Γαμώ τις φάσεις με φοβερό στήσιμο από την μεριά της, κινηθήκαμε σε πολύ έντονο ρυθμό, αλλαγή στα όρθια με εκείνη να ακουμπά στο καθρέπτη με τα χέρια της και εγω απο πίσω να την καρφώνω. ΈρωταςΈρωτας
Επιστροφή στο κρεβάτι και κατάθεση μέσα της σε ιεραποστολικό με γλωσσόφιλα.

Συμπερασματικά πολύ καλή περίπτωση από τις καλύτερες κατά την γνώμη του ομίλου αν και έχω πολλές ακόμα υποψήφιες για δοκιμή από εκεί!!

Καλά να περνάτε!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Ζανέτ
Butts
Σπουδαίος
Εγγραφή:
13 Σεπ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
75
Likes:
1.684
Πόντοι:
3.137
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 anestis_38, Leonida, Λουκουμάς και 11 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
15 Μαΐου, 2017
στα 100€ έχει δύο πιστολιες?
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1