Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 408 10
Sex Studio 561254
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Eχοντας δει στα μπανερ την άφιξη μιας Γερμανιδας πορνοστάρ στις βάρδιες και βλεπωντας επίσης και τις φωτογραφίες της κοπέλας, αποφάσισα να την επισκεφθώ.
Η προσβαση το βράδυ στο στούντιο είναι έυκολη, πάρκινγκ υπάρχει στα στενά και δεν χρειάστηκε να χρησιμοποιήσω το δωρεάν πάρκινγκ που προσφέρει το κατάστημα στους πελάτες του.
Ο χώρος του στούντιο είναι πραγματικά εντυπωσιακος και πάρα πολύ προσεγμένος. Πέραν ενός τσάτσου που εκτελούσε χρέη παρουσιασης των κοριτσιών και των προγραμμάτων, στον επάνω όροφο υπάρχει άλλη εργαζόμενη που σε κατευθυνει στα δωμάτιο και φροντίζει και την καθαριότητα.
Εκατσα λοιπόν στο σαλόνι και μου παρουσιαστηκαν 3 γυναικες:
Η μελαμψή Λάουρα απο τον Αγιο Δομίνικο η οποία διαιέτει φοβερή λάτιν κωλάρα.
Το υπερτουμπανο Ζανετ (Ρωσιδα) με το σφιχτό γυμνασμένο σώμα, πραγματική γυναικάρα.
Και τέλος ήρθε χαμογελαστή και η Σίλια. Μετρίου αναστήματος , σιγουρα θα πλησιάζει τα 40, με πετιτι καλιγραμμο σώμα με σωστές αναλογιες, χωρις λιπη και κυτταριτιδες, επίπεδη κοιλιά και ενισχυμένο στηθος. Ομορφα αδυνατα πόδια και κωλαράκι, πολύ ωραια ανοιχτα μάτια, είχε πιασει τα μαλλιά της πισω κάτι που τόνιζε το πρόσωπο της.
Πέρασα μαζι της (αυτός ηταν άλλωστε και ο λόγος της επίσκεψης μου) στο απλό πρόγραμμα των 50 ευρώ.
Υπήρχε επίσης πρόγραμμα με 69 στα 70 ευρώ και πρόγραμμα μισης ώρας στα 100 ευρώ.
Το δωμάτιο που πέρασα ήταν ευρύχωρο,πολυ καθαρό με μεγάλο στρογγυλο κρεβάτι , ντουζιερα, σφραγισμένες πετσετες και παντοφλες.
Η Σίλια ηρθε χαρούμενη και χαμογελαστη κρατώντας τα προφυλακτικά και ενα τζελ.
Μιλά πολύ καλα αγγλικα και είναι αρκετά ευχάριστη στην κουβέντα.
Αυτό που μου έκανε εντυπωση είναι το πόσο προσιτη και απλή είναι. Κανενα ιχνος ντιβας και "τουπέ". Απλή γυναικα που την διακρίνει μια ηρεμία σε αυτό που κάνει.
Ξαπλωσε αφαίρεσα το στηθόδεσμο και με άφησε να παίξω με τα στήθη της. Χαιδέυει πολύ ώραια κάνει κάποια προκαταρκτικά και στη συνέχεια πηρε το τζέλ έβαλε λίγο στο πέος μου και μου έκανε μια πάρα πολύ ωραια πεομάλαξη. Στή συνέχεια τοποθετηση προφυλακτικου και στοματικο απο μερους της -πολυ καλο- αλλά σχετικά συντομο σε διαρκεια.
Οταν αφαίρεσε και το κάτω εσώρουχο μου φανέρωσε ένα πάρα πολύ όμορφο μουνάκι με μεγάλα ροζ μουνόχειλα απο αυτά που μου αρέσουν πολύ. Απο τα αιδόια που θά ηθαλα να γλείφω με τις ώρες , πεντακάθαρο άτριχο, ροζουλί. Την επόμενη φορά το προγραμμα του 69 δηλ είναι μονόδρομος!
Στο σέξ αν΄τεχει τις γρήγορες και βαθιές διειδύσεις, δεν κλέβει , και δίνει αυτή το ρυθμό για πίο έντονη κατάσταση.
Το ίδιο και στα 4 είχε πάρα πολύ καλό στησιμο. Γενικα το λεπτό της κορμι και η μινιον φιγούρα της βοηθάει να στήνεται όμορφα σε καθε στάση.
Λόγω κούρασης της εβδομάδας αργούσα να τελειώσω, αλλα αυτή δεν έδειξε κανενα ιχνος βιασύνης η δυσανασχέτισης. προσπάθησε να με χαλαρώσει και τα κατάφερε μια χαρα στο τέλος. Δηλαδη γνήσια συμπεριφορά ευσυνείδητης Γερμανίδας εργαζόμενης!
Εκτιμώ πως στο δωμάτιο έκατσα περί τα 20 λεπτά.
Στο τέλος έκατσε λιγο μαζί μου να ανταλλα΄ξουμε δυο κουβέντες και αποχώρησε.
Συμπερασμάτικα, μια ενδιαφέρουσα περίπτωση καλής επαγγελματίας που θα ήθελα να ξαναδώ.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 12, 2017
Όνομα κοπέλας
Celia Jones
ZeroTolerance
Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγραφή:
7 Σεπ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
489
Likes:
36.267
Πόντοι:
41.447
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 MIG-35, Οξαποδω, NICK TRIVE και 14 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
17 Μαΐου, 2017
Παρότι η συγκεκριμένη κριτική έχει ρυθμό αφήγησης advertorial, πιστεύω τον αξιολογητή στα βασικά σημεία που αφορούν την συμπεριφορά της κοπέλας και σκοπεύω να την επισκεφτώ και εγώ
S
since1991_old
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1