Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 48 10
Στριπτιτζάδικα 95240
Γενική βαθμολογία
 
7.4
Εμφάνιση κοριτσιών
 
7.0
Χορός κοριτσιών/shows (πίστα)
 
6.0
Χορός κοριτσιών (privé)
 
9.0
Χώρος
 
7.0
Μουσική
 
7.0
Ποιότητα ποτών
 
9.0
Εξυπηρέτηση προσωπικού
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Το μαγαζί το επισκέφτηκα πρώτη φορά όταν ήταν μπουζούκια... είχε και κοπέλες για παρέα... πριν από 23 χρόνια...
Από τότε που έγινε στριπ, ο χώρος δεν έχει αλλάξει και πολύ... οι χώροι που γίνονται οι χοροί ήταν αλλιώς παλαιότερα...
Γενικά καλό μαγαζί, ποτά οκ, μουσική επίσης, έχει και σοου, τα συνηθισμένα...
Ποτό για γυναίκες από 10, χορός 10, 40, 80...
Τελευταία στο 40 δεν κάνεις και πολλά πράγματα... συνήθης δικαιολογία... έχει κάμερες και δεν μας αφήνουν... πάμε για 80 που δεν μας ενοχλεί κανείς? Εκεί σίγουρα δεν σε ενοχλεί! Μόνο που ο χώρος θέλει ανακαίνιση.. λόγω του ότι βρίσκεται λίγο πιο κάτω από το επίπεδο του πατωματος μυρίζει υγρασία, οι καναπέδες θέλουν καινούργια ταπετσαρία... και όχι μόνο εκεί...
Πάντως συμφωνηστε με την κοπέλα τι κάνει... οι περισσότερες που πανε στο 80 κάνουν τα πάντα ...
Συνήθης πρακτική είναι με το που κάτσεις αρχίζουν και έρχονται... πριν ανάψω τσιγάρο ήρθε η πρώτη ... νεαρα Ρωσίδα, μερικές βδομάδες εδω...
Καλησπέρα!
Τι κάνεις? Θέλεις παρεα?
Ούτε τσιγάρο δεν εχω ανάψει..
Θα κερασεις ποτό?
όχι!
Θέλεις χορό?.....
Φυσικά την εδιωξα, όμορφη ηταν πάντως!
Συνέχισαν και άλλες...
Ευτυχώς με κάποια βρεθήκαμε με κοινες γνωστές, δεν κάναμε κάτι ολοκληρωμένο, πέρασα όμως όμορφα!
Ιστορικά κομμάτια η Σανυ... μην περιμένετε και πολλά... αν θέλετε παραπάνω, θα σας έρθει πιο οικονομικά να την συναντησετε στα στούντιο που δουλεύει..
Επισης Μπετινα, υπέροχο κορμί, δεν κάνει σπέσιαλ... και μεγάλο ψωνιο... το ξέρει βέβαια οπότε όλα καλά!
Ρωτατε, δοκιμάζετε, μαθαίνετε!
Γενικά στον χορό των 10 θα έχετε μια εικόνα του τι μπορεί να παιχτεί περαιτέρω... και να το συζητήσετε..
Προσωπική μου τακτική για όσες δεν ξέρω..
Λόγω γνωριμιών που προεκυψαν από το μαγαζί έχω περάσει υπέροχα πολλές φορές!
Καλά να περάσετε!

Ημερομηνία Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 02, 2017
Μανωλης Κρητικος
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
7 Μαϊ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
25
Likes:
386
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Λουκουμάς, GSAKKI, Invisible Man

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
26 Ιουνίου, 2017
το μπετινακι αδερφε οπου θελει....δε ξερω τωρα αν ο δεσμος-αντρας-αγορι ειναι μαζι της ....αλλα αυτη εχει τρελα με τη γυμναστικη...τις προαλλες μου εδειχνε κοιλιτσα και ρωτουσε αν οι φλεβες που πετανε ειναι σεξυ.....ειπα ναι και ασχοληθηκα με ποπο και σιλικον βαλευ στηθοςΓλώσσα
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1