Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 12 10
Call-Girls 15749
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η συνάντηση έγινε στο προηγούμενο ταξίδι της Λίζας, το Μάρτιο. Μπήκε στο δωμάτιο πολύ σικάτη, άνετη και σε τρελά κέφια. Χτύπησε και μια βότκα σχεδόν μονορούφι, που ήρθε μέχρι να τελειώσει το ντουζάκι της. Πολύ καθαρή και όμορφη κοπέλα όπως έχουν γράψει κ οι υπόλοιποι. Σώμα κορυφαίο για τα δικά μου γούστα, με πιασίματα που μόνο χαλαρό δεν το βρήκα. Γενικά νομίζω καλύτερη και πιο φρέσκια από τις φωτογραφίες που έχει πολύ βάψιμο και την μεγαλώνουν. Τα λεφτά και σ εμένα τα ζήτησε στην αρχή.
Βαθιά γλωσσόφιλα σε όλη τη διάρκεια, χάδια κ αγκαλιές. Πίπα με φιλότιμες προσπάθειες αλλά όχι κάτι φοβερό. Στα του σεξ αλλάξαμε διάφορες στάσεις με πολύ καλή συμμετοχή και ένταση από πλευράς της. Στα διαλείμματα είχε ενδιαφέρον με πολύ χαβαλέ, έξυπνες ατάκες και πειράγματα.
Στο δεύτερο γύρο ανέβηκε πάνω μου και άρχισε ένα αργό κ αισθησιακό κούνημα. Σιγά σιγά ανέβαζε στροφές - και κατέβαζε υγρά - μέχρι που έφτασε να κοπανιέται με πολύ ένταση και φωνές και να το απολαμβάνει. Ετσι σ αυτή τη στάση με τελείωσε τη 2η φορά.
Οταν βγήκε απ το μπάνιο είχε περάσει 1 ώρα κ κάτι. Μου λέει έχουμε 20 λ. τι θέλεις μασάζ ή πάλι σεξ? Ξάπλωσε δίπλα μου και... κάτι άρχισε να κινείται. Το είδε και μου λέει οκ κατάλαβα. Εκεί μέχρι να τελειώσω τη ζόρισα (και ζορίστηκα) αρκετά αλλά τελικά αντέχει στα δύσκολα. Μόνο κάποια στιγμή που ήμουν πάνω της, πήγα να της σηκώσω ψηλά τα πόδια και μου λέει συγνώμη αλλά δεν το αντέχω τώρα. Ξεπεράσαμε τη 1.5 ώρα για κανένα δεκάλεπτο τελικά.
Συμπερασματικά συνδυάζει εμφάνιση, αισθησιασμό, συμπεριφορά, χιούμορ, και πολύ όρεξη με φοβερές επιδόσεις στο σεξ. Νομίζω δεν τα βρίσκεις εύκολα όλα αυτά μαζί. Βέβαια ... και τα λεφτά πολλά. Αν μπορούσα πάντως θα έβαζα αρκετά μεγαλύτερη βαθμολογία.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1μιση ώρα
Κόστος
210€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
upgrade
Μέλος
Εγγραφή:
5 Μαϊ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
3
Likes:
77
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 chris1955, Bartender 74, panos877 και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
13 Μαΐου, 2017
στη γενική συμπεριφορά γιατί έχεις βάλει 3 ?
από την κριτική σου άλλα καταλαβαίνω...
J
john100
(Updated: 13 Μαΐου, 2017) 13 Μαΐου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

κατά λάθος έγινε. 7 ήθελα να βάλω που είναι το μέγιστο που μπορώ
22 Σεπτεμβρίου, 2017
Κι εγώ την ίδια απορία, κατά τα άλλα φαίνεται κούκλα
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3