Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 273 10
Γενική βαθμολογία
 
1.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
4.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
1.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
2.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Δυστυχώς....δεν είχα δεδομένα στο κινητό να διαβάσω την κριτική του προηγούμενου συναγωνιστή και την πάτησα...σαν πρωτάρης...
Είχα παααααααρα πολλά χρόνια να φάω τέτοια φόλα....στα 13 χρόνια τσαρκοεμπειρίας μου....
Περιγραφή όπως την αναφέρει ο προηγούμενος συναγωνιστής...
Η τσατσά εντομεταξύ gilf πρώην πουτάνα θα την θυμηθούν οι παλιοί...
Ενώ και καλά στο σαλόνι παιχνιδιάρα...μπαίνει στο δωμάτιό με μια μούρη μέχρι το πάτωμα, ξαπλώνει ανάσκελα και χασμουριέται....Της λέω "νυστάζεις"? "πονάει μήπως το κεφάλι σου"? και κάτι τέτοια χαιδεύοντας της τίποτα αυτή....ΖΩΩΟΝ!!!
Μετά βγάζει ρούχα, ξαπλώνω, έρχεται ανάμεσα στα πόδια, βάζει άθλια την καπότα σε πεσμένη πούτσα και αρχίζει τσιμπούκι άθλιο....ΑΠΟΡΩ πως μου ημι-σηκώθηκε.....
Όπως ήταν γυρίζει κώλο στα 4 να μπω έτσι ξαπλωμένος στο μουνί... Κάπως μου σηκώθηκε εκεί... Και όταν την έβαλα στα 4 να την πάρω απτον κώλο με τίποτε αυτή δεν ήθελε...μου έλεγε έλα ιεραποστολικό να μπεις απτον κώλο....της λέω αυτό δεν το λέγατε όμως πριν μπω....λέγατε ότι κάνει φούλ έξτρα κομπλέ και κώλο κανονικά....
Και εκεί που πάω να φύγω από τα νεύρα λέω έτσι είσαι!?!?!?
Τα παίρνω στο κρανίο, της λέω κάτσε ανάσκελα, παίξε μου την πούτσα να μου ξανασηκωθεί, ψιλοκαύλωσα πήγα να μπω και έχυσα πριν καν μπει μέσα άρον άρον....

Α Θ Λ Ι Α λέμε!!

Και βγάινοντας, Α Θ Λ Ι Α και η Τσατσα....που η αλήθεια είναι πως δεν περίμενα να βγει έξω η Τσατσά....επειδή είχαν και οι 2 τους φωλιά λερωμένη .... της λέω δεν είναι καλή η κοπέλα.... βαριέται και άλλα λέτε στο σαλόνι οτι κάνει αλλιώς μέσα... και μου έκανε την ΚΙΝΕΖΑ η μαλάκο...

ΜΑΥΡΟ αδέφλια!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Μακρυά να σωθεί κανας συνάδελφος!!!!!!!!!!!!!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 11, 2017
Όνομα κοπέλας
Έμυ
openmind33
Σεβαστός
Εγγραφή:
9 Ιουλ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
37
Likes:
2.833
Πόντοι:
1.446
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fouxter, nikos708, diaithil1975 και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
18 Μαΐου, 2017
Δυστυχως αποδειχτηκε ξανα οτι πρεπει να μελεταμε τας γραφας Γερο-μύστης
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1