Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.1 128 10
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Η επισκεψη μου εγινε πριν κανα μηνα αλλα λογω του οτι εκεινη την εποχη μου ειχε παρει τα μυαλα ενα στουντιοκοριτσο την ειχα ξεχασει τελειως την γλυκια κουκλιτσα!Περιγραφη....Μελαχρινη με λουκ αλα Κλεοπατρα μπλε ματια ωσαν θαλασσα και ενα κορμι σμιλεμενο και συναμα αλαβαστρινο θα το λεγα το οποιο κοσμει ενα τατου πισω στην ουρα!Το κοριτσι το ειχα δει αρκετες φορες πριν το τιμησω..μιας και στο Μεταξουργειο δεν συνηθιζω να γαμαω λογω δωματιων.. κοσμου κλπ...αλλα με την συγκεκριμενη κορασιδα το κατω κεφαλι αποδειχθηκε ισχυροτερο και δεν το μετανιωσα!Στο ψητο τωρα...το κοριτσι μπηκε χαμογελαστο στο δωματιο κι αμεσως εβαλε τα λαστιχενια συνορα στο κρεατινο ραβδι μου οπως θα λεγε ο Μεγιστος Pitsilistis!!Ακολουθησε μια αρκετα ικανοποιητικη πιπα εως οτου σηκωθει η κεραια την οποια δεν αργησε να καβαλικευσει η ομορφη Ελενα με περισση ικανοτητα..εως οτου οι δυναμεις της την προδωσαν οποτε και μου ζητησε να την παρω πισωκολλητο!Θου Κυριε τι θεα ηταν αυτη...τι view...και πληρωνα ο μαλακας 350ευρω ενοικιο για να βλεπω τον Λυκαβητο...με 15 ευρωπουλα εβλεπα Καστελα με Σουνιο μαζι και γαμουσα κιολας!!Το τελος δεν αργησε να ερθει αφου η θεα του ομορφοτατου κωλου της σε συνδυασμο με την τσατσα που χτυπησε την πορτα με εφεραν προ τετελεσμενου γεγονοτος!Το κοριτσι ειναι κριμα να δουλευει σε αυτο το αχουρι..αλλα για να μην εχει φυγει ενα χρονο τωρα που ειναι εκει μαλλον θα εχει τους λογους της!!Για μενα ειναι μακραν το ομορφοτερο κοριτσι που εχω δει στο Μεταξουργειο και για τα 15 ευρω που εδωσα θεωρω πως ειναι τεραστιο Value For Money!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 07, 2009
Όνομα κοπέλας
Ελένη
PIATSAS
Τιμημένος
Εγγραφή:
12 Αυγ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
89
Likes:
88
Πόντοι:
4.065
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού