Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 5 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Ρωσσιδούλα 21 ετών από την Μόσχα. Καινούργια στο επάγγελμα, με ένα πολύ σύντομο πέρασμα από Ισραήλ. Ουσιαστικά τώρα ξεκινάει. Οι photos όσον αφορά την εμφάνιση είναι ακριβείς (συμβαίνει και αυτό που και που). Το πρόσωπο είναι αυτό που βλέπετε με την διαφορά ότι μου ήρθε με πολύ λιγότερο make up από αυτό που “φοράει” στη selfie . Αν μου έλεγε ότι είναι 17 χρονών θα την έδιωχνα γιατί πολύ απλά θα το πίστευα, φαίνεται πολύ μικρή. Οι photos που την δείχνουν γυμνή όρθια είναι ακριβώς αυτό που θα συναντήσετε στο σώμα. Κορμί καθαρό από tattoo, ραγάδες και κυτταρίτιδα. Στήθος μικρό που κοιτάει το ταβάνι, με ρόζ ρώγες που “ακούνε” στο παραμικρό. Λίγο ανοιχτή λεκάνη, κώλος ωραίος, νεανικός και σφιχτός. Ύψος κάπου στο 1.63, καθαριότητα σε όλα ΟΚ.
Ήρθε ντυμένη με λινό παντελόνι και μπλουζάκι και εσπαντρίγιες με κορδόνι. Εμφάνιση που παραπέμπει σε κοπέλα που πάει για χαλαρό καλοκαιρινό ποτάκι και όχι σε εργαζόμενη…Είχε καιρό να μου εμφανιστεί κοπέλα με τέτοιο ντύσιμο και πραγματικά μου έκανε εντύπωση Χαμόγελο. Μιλάει Αγγλικά, σε αρκετά καλό επίπεδο. Μου είπε ότι δούλεψε ένα χρόνο σε club στο Dubai (από τα συμφραζόμενα και τις απαντήσεις της μάλλον αλήθεια έλεγε). Φιλική, χαμογελαστή και πρόθυμη να επικοινωνήσει.
Στον αγώνα : Αρχικά, αγκαλίτσες και γλωσσόφιλα χωρίς τσιγγουνιές. Στην πίπα η έλλειψη εμπειρίας είναι εμφανής αλλά υπάρχει συνεχής προσπάθεια από πλευράς της. Με την υπόλοιπη περιοχή δεν πολύ ασχολήθηκε, δεν τρελαίνεται απ’ ότι κατάλαβα… Εκεί που αλλάζει το έργο είναι στο sex. Η κοπέλα γουστάρει τρελά. Ξεκίνημα από χαμηλές στροφές αλλά όσο ανεβαίναμε τόσο γούσταρε και ζήταγε παραπάνω. Δεκτική σε εναλλαγή στάσεων, με ωραίες κραυγούλες ενώ όταν περάσαμε τους 120 bpm ξεκίνησε τα Ρώσσικα… Ναι!Ναι!Ναι!
Δάχτυλα μπροστά άνετα, πίσω ούτε για αστείο.
Συμπερασματικά : Όποιος ψάχνει sexy πιτσιρίκι με amateur συμπεριφορά (κάτι σαν την κόρη αυτού που ζει στον δεύτερο όροφο της απέναντι πολυκατοικίας) που γουστάρει το sex, να πάει άφοβα. Θα περάσει καλά. Οι υπόλοιποι τα κουβαδάκια σας και σε άλλη παραλία…Κουλ
PS1: Η συνάντηση εξελίχθηκε καλύτερα απ’ ότι μου φάνηκε στην αρχή. Είπαμε, η μικρή γουστάρει το sex. Στο αν θα την ξανασυναντούσα έβαλα “οχι” πολύ απλά γιατί αναζητώ πολύ πιο PSE προγράμματα. Σε καμιά περίπτωση όμως δεν έκλαψα τα λεφτά μου.
PS2: Το γεγονός ότι το πιτσιρίκι που είχα απέναντί μου είναι μανούλα (ναι, καλά διαβάσατε έχει παιδάκι) πραγματικά με ξεπέρασε…

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαΐου 10, 2017
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
140€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
old boy
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
6 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
87
Likes:
13.018
Πόντοι:
25.700
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, sithlord, Jim25jim και 23 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
12 Μαΐου, 2017
Σε ξεπέρασε ότι ήταν μανούλα αλλά καλοπέρασες όμως με το μανούλι!
13 Μαΐου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Φίλε άλλο το ένα, άλλο το άλλο...
Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2