Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.0 1 10
Γενική βαθμολογία
 
6.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
6.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Καλησπέρα συναγωνηστές. Την εν'λόγω κοπέλα την είχα συναντήσει κάπου στα τέλη Μαρτίου.Η φωτογραφίση της κοπέλας μπορώ να πω πως είναι αρκετά έξυπνη γιατί κρύβει τα περιττά κιλά στην περιφέρεια και στην κοιλιά.
Αλλά ας πούμε τα πράγματα πως εξεληχθηκαν στο ραντεβού. Η κοπέλα φτάνει με μικρή καθυστέρηση στο ξενοδοχείο και χτυπάει την πόρτα και αμέσως προσπαθεί να μου πιάσει κουβέντα για να σπάσει ο πάγος. Η Μαργαρίτα άρχιζε να μου μιλάει για την ζωή της και τα παιδιά της.Ωχ λέω πέσαμε στην Μάρθα Βούρτση της Ρωσίας και έτσι αρχίζω το μπαλαμουτι και η Μαργαρίτα κατάλαβε ότι δεν θα κάτσω να χάσω χρόνο και αρχίζει να βγάζει τα ρούχα της και πάει στο ντουζ. Εκεί καθησε μπολικη ωρα και αν δεν πήγαινα να την φωναξω ακόμα εκεί θα ήταν. Όταν βγήκε ήρθε στο κρεβάτι και αρχισε να με φιλαει στα μάγουλα και στον λαιμό σαν να είναι η κοπέλα μου. Εγώ χουφτωνα τον χοντρούλικο κωλο της και η Μαργαρίτα συνεχιζε προς τα κάτω.Ο μικρός είχε πάρει τα πάνω του και η Μαργαρίτα άρχισε Μαλακία.Τότε σηκωθηκα όρθιος και άρχισα να την γαμαω στο στόμα.Αμέσως μετά ασχολήθηκα με τις βυζαρες που είναι ότι καλύτερο έχει.Μετά την γυρνάω στα 4 και αρχίζω το πρωκτικο και η Μαργαρίτα στην αρχή έδειξε ότι πονουσε αλλά μετά άρχισε να βγάζει κραυγές υδονής και έτσι μας βρήκε το τέλος του πρώτου γύρου. Μπανακι και από τους δύο μας. Όταν βγήκα από το μπάνιο είδα την Μαργαρίτα να είναι σκεπασμένει με το σεντόνι και σκέφτηκα ότι το κάνει για να κρύψει τις ατέλειες,αλλά η Μαργαρίτα ήθελε να κάτσει στην άκρη του κρεβάτιου και να περάσει η ώρα και να φύγει. Άρχισε πάλι να μου μιλάει για την ζωή της,τα παιδιά της και γενικώς να καίγεται (λες και δεν μας τα έχουν ξαναπεί). Εγώ την πλησιαζω και άρχισα να την χαϊδευω και να την φιλαω. Μετά κατέβηκα στις βυζάρες και άρχισα το πιπίλισμα.Η Μαργαρίτα έδειχνε να το απολαμβάνει και να με αγκαλιάζει και γενικώς να κινείται σε gfe.Μετά γυρνάει για να ξεκινήσει την πιπα όπου δεν το έχει,και έτσι της λέω να ανέβει από πάνω μου και αρχισε το καβάλιμα που ήταν αρκετά καλή και εγώ να χαίρομαι τις βυζάρες της και η Μαργαρίτα με φιλουσε σαν να είμαστε πραγματικό ζευγάρι. Μετά την γυρνάω ανάσκελα και πηρα εγώ το πάνω χέρι και κάπως έτσι μας βρήκε το τέλος του δεύτερου γύρου.

Συμπέρασμα η Μαργαρίτα είναι για gfe και μάλλον τίποτε άλλο.

Προσπαθεί να φάει χρόνο.

Αυτά από μένα και καλή συνέχεια.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
140€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο πρόσωπο
Πρωκτικό
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
20 Οκτ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
124
Likes:
21.503
Πόντοι:
28.900
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, alpula, petergsp και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού