Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 170 10
Γενική βαθμολογία
 
3.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
1.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
4.0
Γενική συμπεριφορά
 
6.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Η συνάντηση έγινε πριν καιρό και δεν μπορώ να μην γράψω λίγα λόγια για αυτό το ΜΠΑΖΟ…!!!! Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο! ορμώμενος από τα ψεύδη ‘’θετικά λόγια…’ που διαβάζω το τελευταίο καιρό…, Για να μην χρονοτριβώ κανονίστηκε το ραντεβού εύκολα με έμενα να έχω τρελές καβλες… Χτυπαει η πόρτα και με το που ανοίγω τρώω την πρώτη παπαρα και βλέπω μια βούλγαρο τσιγγάνα…. ένα πραμα που για μια στιγμή νόμιζα ότι είχα πάθει εγκεφαλικό …… Τέλος πάντων… και για μην την διώξω και φανώ αγενής λέω μια ψυχή που είναι να βγει ας βγει … Ξεκινάμε ψιλό κουβεντούλα.. ξέρει πολύ καλά Ελληνικά μπανακι και βουρ στο πατσά γιατί περί πατσά πρόκειται... .Το πρόσωπό της ήταν πολύ κάτω του μετρίου, Όσο για το σώμα καλούτσικο με τατουάζ λες και μόλις είχε βγει από την φυλακή…..... , έγινε ένας γύρος με τελείωμα στο στόμα. Ελπίζω η κριτική μου να γλυτώσει κανέναν χριστιανό από την φόλα αυτή, ΚαπέλοΚαπέλο

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
100€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Όχι
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Z
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Marcus77, mike tri, fouxter και 16 άλλα μέλη

Σχόλια

9 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 9
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
11 Μαΐου, 2017
δεν θα πω αν αξίζει η κοπέλα ή όχι, έχω εκφράσει άποψη δυο φορές...
αλλά τέτοιες βαθμολογίες (σώμα 4) και ειδικά 1 στο πρόσωπο πρώτη φορά βλέπω εδω μέσα.
μήπως να το ξανασκεφτούμε?
το λέω γιατί και στις κριτικές σου (που μόλις διάβασα προσπαθώντας να καταλάβω πως προήλθαν αυτά τα νούμερα) βλέπω δεκάρια στο πρόσωπο σε 2 κοπέλες που έχω συναντήσει, και αδυνατώ να κατανοήσω γιατί η συγκεκριμένη πήρε τόσο χαμηλή βαθμολογία. όσο υποκειμενική κι αν είναι η ομορφιά.
(για συμπεριφορά-επικοινωνία-διάθεση δε μιλάω γιατί μπροστά δεν ήμουν φυσικά).
J
john100
11 Μαΐου, 2017
Τύπε έχεις γεμίσει το μπου με 10ρια και τώρα 1 και 4?? Επαιξε κάτι άλλο?
11 Μαΐου, 2017
Αγαπητέ φίλε δεν θα διαφωνήσω στο ότι δεν πέρασες καλά, εσύ άλλωστε ξέρεις πώς πέρασες και τι δεν ήταν σύμφωνα με τα κριτήριά σου στο κρεβάτι.
Θα διαφωνήσω για τα τατουάζ. Δεν δικαιολογείσαι να την κράζεις γι' αυτά, αφού φαίνονται στις φωτο ολοκάθαρα. Κι εμένα με ανοχλούν και δεν παίρνω γυναίκες με τατουάζ, εκτός εξαιρέσεων. Αλλά δεν τα έκρυψε η κοπέλα με photoshop όπως κάνουν άλλες, εσύ μάλλον δεν τα έλαβες υπόψη όταν την επέλεξες.
ΔΜ
Διαγραμμένο μέλος 33661
11 Μαΐου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

προμοτορας της κοπελας τυπε?νταβας της?
Κατι θα σαι...
11 Μαΐου, 2017
το τερμάτισες ρε φίλε. Δεν λέω, γούστα είναι αυτά αλλά 1 στο πρόσωπο και 4 στο σώμα για την συγκεκριμένη κοπέλα είναι παραπληροφόρηση. Ο σκοπός του φόρουμ είναι να προσπαθούμε να είμαστε αντικειμενικοί για να βοηθήσουμε.
Επίσης για τα τατουάζ νομίζω είναι εμφανές από τις φωτογραφίες της ότι έχει αρκετά, οπότε δε θα πρέπει να σου ήταν έκπληξη. Για εμένα ήταν ένας από τους λόγους που την πήρα.
11 Μαΐου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

ναι φίλε μου μπράβο, τελικά μας κατάλαβες !!
βασικά και οι τέσσερις που είπαμε κάτι διαφορετικό από τον γράφοντα (ίσα μοιρασιά).
κι είναι κι άλλοι τρεις, μια βδομάδα νοματαίοι ένα πράγμα.
εγώ Δευτέρα, οι λοιποί Τρίτη, Τετάρτη, Πέμπτη (με τη σειρά των σχολίων).
Όπου νά'ναι έρχονται και τα σχόλια του π/σ/κ....
J
john100
11 Μαΐου, 2017
Αγαπητοί μου φίλοι και συναγωνιστές του bou…..λυπάμαι πολύ αλλά δεν μπορώ να σας ικανοποιήσω όλους!! Αυτή είναι η κριτική μου και σε όποιον αρέσει…!!!!!!!! Δια ταύτα οι συμφωνούντες μαζί μου έχει καλώς…. Οι δε διαφωνούντες ας συνεχίσουν να βρίσκονται με την κοπέλα………
Z
z4
11 Μαΐου, 2017
Όντως το τερμάτισες! Αυτό είναι εμπάθεια και όχι κριτική. Την έβγαλες χειρότερη και από την Γεωργία Βασιλειάδου! Με άσο στο πρόσωπο και 4 στο σώμα τη διώχνεις από το δωμάτιο αδερφέ. Υπάρχουν και άλλοι τρόποι να εκφράσεις την δυσσαρεσκειά σου αν δεν πέρασες καλά, αλλά όχι και έτσι.
25 Μαΐου, 2017
συμφωνω πληρως σε ολα με τον συναθλητη. ακομα και την βαθμολογια την δικαιολογω... θυμαμαι τον εαυτο μου που την περιμενα στο δωματιο ... οι διθυραμβοι που ειχα διαβασει μου ειχαν κανει το καβλι πετρα,... και μετα απογοητευση... απο τον ουρανο 10 μετρα κατω απο την γη... και οταν πεφτεις απο το συννεφακι που οι διθυραμβοι σε τοποθετησαν ολα σου φαινονται μαυρα...τωρα που ειμαι ηρεμος και εχει περασει καρς απο την συναντηση μας ισως σκεφτω πιο λογικα.. η πραγματικη βαθμολογια ειναι ΣΩΝΜΑ 5 - ΠΡΟΣΩΠΟ 3- ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ 5 ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ 3 ΔΙΑΘΕΣΗ ΣΤΟ ΣΕΞ 3 ΣΧΕΣΗ ΑΠΟΔΟΣΗ ΤΙΜΗΣ 1
c35
c35
9 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 9