Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 100 10
Sex Studio 108064
Γενική βαθμολογία
 
9.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Επιτέλους επέστρεψε η Έλενα για να γαμήσουμε και κανένα καλό μουνί στα σφαγεία. Πριν τις 10 και το πρώτο που μπήκα ήταν στο Φρίξου 15, μήπως επαληθευτεί η πληροφορία που έδωσε κάποιος στο σάϊτ ότι η Έλενα επιστρέφει μετά τις 8 Μαϊου. Μπαίνω και σκάει ο μούναρος μύτη και την καλωσορίζω με φιλιά σταυρωτά. Περνάω με 40 γυμνό, μόνο, λόγω οικονομικής δυσπραγίας καθώς η κοπέλα αξίζει και για παραπάνω κόλπα. Δεν περιγράφω καθώς το μωρό είναι πολύ ευχάριστο μέσα με πολύ καλή περιποίηση χωρίς να βιάζεται και δεν χορταίνει να το βλέπεις. Όση προσπάθεια και να καταβάλεις να μην τελειώσεις πριν την ώρα σου δεν αποδίδουν....μόνο άμα κλείσεις τα μάτια και σκεφτείς κανένα μπάζο. Τέτοιο μουνί για γκόμενα μας όλοι πιστεύω το ονειρευόμασταν κάποτε, ίσως και τώρα οι μικρότεροι. Λεφτά πρέπει να έχεις για να κάτσεις 2-3 ώρες στην Έλενα και να μετά χορτασμένος και εξουθενωμένος να ξαναγαμήσεις μετά από κανένα μήνα. Είπε θα δουλεύει πρωϊνή από εδώ και πέρα. Κατά την απουσία της, μου είπε, έκανε ένα τουρ από Ρωσία, Ουκρανία και Ντουμπάϊ....έφαγαν καλά οι πετρελαιάδες Άραβες!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 10, 2017
Όνομα κοπέλας
Έλενα
Geokoro
Σεβαστός
Εγγραφή:
14 Νοε 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
29
Likes:
1.810
Πόντοι:
1.196
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fouxter, παλαιμαχος

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
10 Μαΐου, 2017
Φιλτατε Geokoro νασαι καλα για την πληροφορηση.Η τσατσα ειναι αυτη που σε τραβαει σηκωτο μεσα στο δωματιο?
10 Μαΐου, 2017
Μην γινεσαι ιεροσυλος στο συγκεκριμενο σπιτι η θεα ειναι η Εφη ασχετα αν δεν δουλευει πια.
(Updated: 12 Μαΐου, 2017) 11 Μαΐου, 2017
Δυστυχώς η τσατσά είναι η ίδια μόνο που με την Έλενα δεν προσπαθεί και πολύ...οι πελάτες μπαίνουν μόνοι τους!! Όσο για την Έφη δυστυχώς δεν την γνώρισα, οπότε η Έλενα είναι η καλύτερη που έχω γνωρίσει εκεί μέσα. Μου είπε επίσης ότι θα δουλεύει μόνο πρωί τώρα.
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3