Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 89 10
Sex Studio 162793
Γενική βαθμολογία
 
5.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Οπως το λεει και ο τιτλος αγαπητοι φιλοι μου, 70 ευρω πεταμενα στο καλαθι τον αχρηστων.Ειχα παει για την φιλη μου την Ρομπερτα αλλα ειχε σχολασει νωριτερα και ημουν τρελα καυλωμενος να φαω μια ψευτικη πουτσα στον πρωκτο μου.Αφου απουσιαζε η φιλη μου η Ρομπερτα υπηρχαν αλλα 2 κοριτσια η Αλεξανδρα και η Ναταλι. Διαλεξα την Αλεξανδρα για μεγαλη μου μαλακια.Το κοριτσι δεν κανει τιποτε. Δεν κανει ελευθερο στοματικο, ουτε στοματικο με προφυλακτικο, δεν κανει ουτε γλυψιμο στις μπαλες ουτε 69 δεν καναμε δηλαδη γλειφωμουνι, ουτε γλυψιμο στο στηθος δεν με αφησε να της κανω, ουτε μασαζ, ουτε ουρολαγνεια, το μονο που μου εκανε την αλλαγη ρολων με ενα ασχετο στραπον που εχουν και μου επεξε λιγη μαλακια το πεος και τις μπαλες. Το τζελι που ειχανε το χαλασανε δηλαδη το σπασανε απο την ζωνη του και τωρα εχουν ενα απλο δονητη με μια ζωνη που δεν σε καυλωνει.Το μονο καλο τωρα που εχει αυτο το στουντιο αυτην την στιγμη ειναι η μεγαλη ανετη ντουζιερα η χτιστη που εχει το τηλεφωνο της μεγαλη πιεση του νερου. Ευχαριστιεσε μπανιο με την μεγαλη πιεση του νερου μονο αυτο ευχαριστηθηκα. Το μετανιωσα που πηγα θα μπορουσα να πηγαινα καλυτερα στην φιλη μου την Βανεσσα στο Φυλης104 και να με γαμουσε με το στραπον το ρεελ το γαλλικο που εχουν με την δερματινη ζωνη που εχει. Αν σε ενδιαφερει πολυ αυτο το στραπον το γαλλικο κατασκευη στην Γαλλια ,ελα σε επαφη μαζι μου.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 07, 2017
Όνομα κοπέλας
Αλεξάνδρα
Υπηρεσίες
N
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
09 Μαΐου, 2017
Υπάρχουν ακόμη άτομα στην Ελλάδα της κρίσης που πηγαίνουν στούντιο για να πετάξουν τα λεφτά τους για υπηρεσίες χειρότερες από ρδελομπου. Αν δεν πάει 50 το ΦΟΥΛ σε όλα τα στούντιο σε ένα δύο χρόνια κλείνουν.
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1