Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 46 10
Γενική βαθμολογία
 
3.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
3.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
4.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
μιας και είχα δουλεια στη Βικτωρια κοντα και είχα ένα κενό μισής ώρας είπα να πάω σε ένα μαγαζάκι εκει κοντά να χαλαρώσω λίγο! (αμα εχεις δουλεια με δημόσιο σίγουρα κάποιον θα γαμήσεις στο τέλος)
Πρώτη φορά στο δρομάκι της φυλής και πέρασα να χαλαρώσω τυχαία στο 72!
Η υποδοχή της τσατσάς κλασική με το κλασικο ποιημα αλλα ευγενέστατη
Μπαίνει στο σαλόνι η κοπέλα (όνομα μου διαφεύγει) από Ουκρανία είπε πως είναι! 20 ετών
Όμορφη δεν την λες, λιγο γαριδούλα αλλα πολύ γλυκιά και χαμογελαστή! μετριο ύψος, όμορφο στήθος και ποπός αλλα και ένα μικρό κοιλιτσόνι αλλα εγω το βρήκα ομορφο! γούστα είναι αυτά! σαν εμφάνιση θα της εβαζα 5-6 αλλα πολλές φορές αυτά που δεν δείχνουν για θεες μου τυχαίνει να είναι τρελό το κρεβάτι
Στα του ματς!
μπαίνω στο δωμάτιο σχετικα καθαρο (οσα βλέπει η πεθερα δλδ)
Εμφανίζεται και η κορασίδα μέσα στο χαμόγελο και το γλυκό νάζι!
Ξάφνου ακουμπάει στην ακρη την κρεμουλα της, μου τον αρπάζει ευγενικά στο χέρι και με ρωτάει αν θέλω πιπα με ή χωρις!
(σαφώς ζητάω με σκουφι) και ξεκινάει την εργασία!
Σε αυτό το κομμάτι όλα πολύ καλα! μετα από ένα λεπτακι όμως.....
Σηκώνεται και παστώνει το πιπι της με μισό μπουκάλι κρεμα και ρωτάει πως προτιμάω... της λέω όπως θες εσυ (πάντα σε αυτά τα κορίτσι είμαι αρκετά φιλικός και μέχρι να πιάσουμε τα vibes επικοινωνίας το αφήνω χαλαρό
Ε, εσυ πως θες, εγω πως θες μια ώρα χωρίς απόφαση τελικά της λέω αντε καβάλα το. (ευγενικά πάντα)
Ανεβαίνει, μπαίνει και αρχίζει να καβαλάει σαν να έχει ανέβει σε μουλάρι σε γρεμό... τελέιως ατσούμπαλα ... αλλάζουμε κανα 2 στασεις, όλες τελείως σαν ρομπότ και ατσούμπαλα.. ε λέω οκ, το κλαψαμε το 20άρικο, την γυρνάω στα 4 τα τελειώνω να φύγω.
Στο μεταξύ οπου την άγγιζα ή πηγαινα να παίξω με λίγο βυζί ή κανα φιλι έλεγε ότι γαργαλιέται και έκανε σαν βλαμένο.
Τέσπα εκει στα 4 μετα από 1 λεπτό καταθέτω τον σκουφο μεσα το μουνί της και φεύγει!
Σίγουρα ΄δεν θα ξαναπροτιμήσω έναν τετοιο μαγαζι!

ΥΓ. Η τσατσά μου την παρουσίασε την κοπέλα ότι γαμιέται σαν πορνοσταρ.... Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 26, 2017
Όνομα κοπέλας
Αλεξάνδρα
Μέλος
Εγγραφή:
7 Απρ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
5
Likes:
117
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 professorx, ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού