Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 19 10
Call-Girls 35675
Γενική βαθμολογία
 
9.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Στο σεξ δεν μου αρέσει ένα πράγμα:
το ένα στα γρήγορα, είτε είναι με την κοπέλα μου, είτε με εκδιδόμενη

Θέλω να έχω το χρόνο μου, δεν μπορώ την πίεση του χρόνου. Δεν μπορώ να εχω το μυαλό μου στο ρολόι της τσατσας ή το κινητό της κοπέλας. Ο πουτσος μου δεν έχει χρονοδιακοπτη που θα του πεις στα 7' χυσε. Είμαι αγχώδης τύπος και ο χρόνος λειτουργεί αρνητικά στον οργανισμό μου. Δεν είναι τυχαίο που τον καλύτερο μου αγώνα τον έκανα όταν το ματς ήταν χαμένο...

Στο δια ταύτα, λοιπόν.
Άριστη συνεννόηση με την κοπέλα. Μιλήσαμε τηλεφωνικώς πριν μια εβδομάδα. Ενδιάμεσα έβγαλα ένα μεροκάματο από το στοίχημα αλλά δεν ήταν διαθέσιμη. Λογικό, όταν καλείς τελευταία στιγμή, δεν θα περιμένει τον κάθε μαλακα πότε θα έχει καύλες και αυτή να πρέπει να είναι εκεί σε 5'.

Μιλάμε σήμερα το μεσημέρι και κανονίζουμε συνάντηση. Έρχεται με μια καθυστέρηση 45'. Είχε ενημερώσει όμως και δεν υπήρξε πρόβλημα. Υπήρχε και η άνεση του χρόνου από μεριάς μου, οπότε ούτε γάτα, ούτε ζημιά.

Έρχεται, είχα φροντίσει να έχω ζεστό νερό (την έχω πατήσει στο παρελθόν), της προσφέρω καθαρή πετσέτα για να κάνει το ντουζάκι της. Αρνήθηκε ευγενικά, λέγοντας ότι δεν είναι σωστό να με βάζει να πλένω και πετσέτες. Η κοπέλα, είχε μεριμνήσει να φέρει δική της. Θεωρώ, επειδή είναι σχολαστικη με την καθαριότητα όπως κι εγώ, ότι το έκανε πιο πολύ για λόγους υγιεινής. Που ξέρει με τι άλλα βρωμορουχα την έχω πλύνει ή αν σκουπισα τα παπαρια μου, τη διπλωσα και της την έδωσα.

Μου ζήτησε την άδεια για τσιγάρο, που αν και αντικαπνιστης, ήταν τόσο ευγενική, που δεν μπόρεσα να αρνηθω. Γενικά απεχθάνομαι το κάπνισμα, πόσο μάλλον να φιλάω γυναίκα καπνίστρια.

Μου ζήτησε να τα πούμε λίγο για να γνωριστούμε. Σκέφτηκα ότι δεν ξεκινάμε καλά. Θα φάει 10' από δω, 10' από κει, στο τέλος θα πηδηχτουμε μισή φορά και θα μας φάει το μαρούλι.

Πρώτη φορά στα χρονικά, που ανοίγω συζήτηση με κοπέλα του χώρου. Ο χρόνος είναι χρήμα που λέει ένα γνωμικό. Μακάρι να είχαμε όλο το βράδυ δικό μας να αναλυαμε και το Κυπριακό.

Βγαίνει από το ντουζ, με την πετσέτα στη μέση, και το στήθος έξω. Με πιάνει και με αρχίζει στα φιλιά. Τέτοιο παθιαρικο φιλί, είχα καιρό να γευτω. Ξέχασα όλη την ξενερα με το τσιγάρο.

Φιλί παθιαρικο, πολλά προκαταρκτικα εκατέρωθεν. Γλύψιμο που τα σεντόνια δεν ξέρεις γιατί είναι μούσκεμα, από τα σάλια ή από τα υγρά μας.

Και εκεί που ειμαστε μες την καύλα, ρωτάω το κορίτσι τι ζώδιο είναι. Κάνω ένα γκάλοπ με ποιες έχω καλή χημεία, και βγήκε εκείνη τη στιγμή... Ξενέρωσε το κορίτσι...Ψαράκι με ψαράκι. Και όπως ξανακοιτάξω το σύμβολο του ζωδίου, είναι σαν ένα 69, αλλά από ψάρια.

Αλλάξαμε αρκετές φορές στάση, εγώ από πάνω, αυτή από πάνω (που δεν της αρέσει), στα τέσσερα (που δεν αρέσει εμένα). Γλυψιματα, δαγκώματα, μαλλιοτραβηγματα, κωλοσκαμπιλα, απ όλα είχε ο μπαξές.

Καποια στιγμή, ζεσταθηκα τόσο πολύ, που άνοιξα τη μπαλκονοπορτα. Αύριο περιμένω κουτσομπολιά από τη γειτονιά. :p

Και ξαναγυρνάω στην αρχική πρόταση:
Καποια στιγμή χτύπησε το κινητό της κοπέλας. Είχε τελειώσει η ώρα. Της ζήτησα να συνεχίσουμε μέχρι να τελειώσω. Δεν αρνήθηκε. Με έγλυψε μετα μανίας. Τελείωσα. Είπαμε και 2-3 πραγματάκια, έκανε άλλο ένα ντουζάκι, το 3ο της και χαιρετηθηκαμε.

Η κοπέλα αν υπάρχει χημεία, βασικό συστατικό στο σεξ, είναι για 24ωρες. Σεξ, φαΐ, σεξ. Α και μπάνιο.

Συνοψιζουμε
+++ η καθαριότητα
Εκθείασε την καθαριότητα του χώρου, ενώ ήταν σε μέτρια κατάσταση για τα δεδομένα μου
+++ τα προκαταρκτικα
Φιλοσοφία της, τα πολλά προκαταρκτικα για να καυλωνει τον άντρα και να την ικανοποιεί μετέπειτα κι αυτός. Την ίδια ακριβώς αντίληψη που έχω κι εγώ
+++ γουστάρει το άγριο σεξ, τουλάχιστον με εμένα το γούσταρε. Γυναίκα με πάθος.

Δεν μου έδειξε σε κανένα σημείο του αγώνα ότι προσποιείται ή αποφεύγει κάτι.

Εις το επανειδειν

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαΐου 05, 2017
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
100€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Q
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fouxter, TriXXX, rolls και 18 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
08 Μαΐου, 2017
σε ποση ωρα τα προλαβατε ολα αυτα??? γιατι σε μια ωρα που λες δυσκολο το βλεπωΧμμμ;
08 Μαΐου, 2017
Από τη στιγμή που δέχτηκε τηλεφώνημα, κάτσαμε γύρω στα 10' επιπλέον. Ρολόι στον πουτσο δεν έχω, οπότε δεν μπορώ να σου πω με ακρίβεια.
Τι απ' όλα σου φαίνεται παράξενο;
Q
Quasimodo
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2