Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 175 10
Γενική βαθμολογία
 
4.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
2.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Η επισκεψη πραγματοποιηθηκε την Παρασκευη 5 Μαη γυρω στις 22.10Money MouthΞεκινησαμε βολτα με συναγωνιστη.Αφου μπηκαμε σε αρκετα μπουρδελα,αυτος αποχωρησε και γω συνεχισα για να αποφασισω που θα γαμησω.Money MouthΑν και δεν ημουν εντελως σιγουρος,ελλειψη πολλων επιλογων κατευθυνθηκα σχεδον ψυχαναγκαστικα στο Κολωνου 30Α.Εκει ειχαμε δει πριν την Μαρια,μια ρουμανα ,25-30,μετριου αναστηματος,καστανο μαλλι,λεπτη.με ωραιο σωμα.Το σαλοναρισμα της ηταν τυπικο,ενα 'ελατε να περασουμε καλα' και στροφη προς τα πισω.
Η εντονη μυρωδια φολας ηταν αισθητη στον αεραMoney Mouthαλλα εγω ηθελα να τη δοκιμασωMoney Mouthκαι πηρα τα αρχιδια μουΚεφάλι σε τοίχο!Μαλακία
Με τα πολλα εδωσα το 10αρικο στην τσατσα και μπηκα στο τερμα μεσα δωματιο.Αρκετα μεγαλο.με καθρεπτη στο προσκεφαλο,καθαρο,γενικα απο τα καλυτερα στην περιοχη.Της ειπα να ερθει σε 5,μπηκα,φρεσκαριστηκα και καθισα στο κρεβατι χαζευοντας μια τσοντα στην τηλεοραση οπου μια μελαχροινη τσιμπουκωνε ως το λαρρυγι και γαμιοταν σαν σκυλι με εναν τυπα.Το ακριβως αντιθετο με την Μαρια δηλαδηΚεφάλι σε τοίχο!Money MouthΚεφάλι σε τοίχο!Money Mouth
Αφου ειχε αλλον πελατη μπηκε μετα απο κανα 10λεπτο.ηδη ηταν ανεκφραστη και τυπικηMoney Mouth
-γιατι εχεις μουτρα,εισαι κουρασμενη;
-τι κουρασμενη,λες και εχει δουλεια..
-απο τι ωρα εισαι εδω;
-απο τις 20.00 το βραδυMoney Mouth
δηλαδη ειχε μουτρα,χωρις καν να ειναι κουρασμενηMoney Mouth
αρχισε να μου παιζει λιγο μηχανικα την ηδη μισοσηκωμενη πουτσα μου και φορεσε πολυ γρηγορα καποτα.πηρε σταση πλαγια και αρχισε να τσιμπουκωνει.με δυσκολια ειχα προσβαση στα βυζια της και στο μουνι τηςMoney Mouth
η πιπα της ηταν μετριας αποδοσης,ενω οταν αρχισε να παλινδρομει με το χεριMoney Mouth της ειπα να σταματησει και το επραξε.
μετα απο λιγο με ρωτησε πως θελω.της ειπα να ξαπλωσει οπως και εκανε.
συνοπτικα της τον καρφωσα στο μουνι.φουλ στην κρεμαΚεφάλι σε τοίχο!καμια τριβη αλλα ουτε και συμμετοχη απο την πλευρα τηςMoney Mouthοχι μονο δεν ενοιωθα τιποτα λογω κρεμας αλλα αναγκαζομουν να βλεπω και τα εντελως αδιαφορα μουτρα της.γαμουσα και επιανα λιγο βυζια αλλα δεν γινοταν δουλεια ετσι Money MouthΒαρεθηκα γρηγοραMoney Mouth
-γυρνα στα 4.γυρισε και στηθηκε.της τον φυτεψα παλι στο μουνι της και συνεχισα να γαμαω.η κωλοτρυπιδα της φανηκε αδουλευτη σχετικα.
σχεδον αμεσως αρχισε να τραβιεται μπροσταMoney MouthMoney MouthMoney Mouthτην επιασα γερα να την φερω παλι πισω αλλα τιποταΚεφάλι σε τοίχο!παλι τραβιοταν μπροσταΜαλακίαξανα τα ιδια και τα ιδια.ειχα σπαστειMoney Mouth
της ανοιξα οσο γινοταν τα κωλομαγουλα και προσπαθουσα ανεπιτυχως να πηγαινω και γω μπροστα με αποτελεσμα ενα μινι θεατρο σκιων,δεν γινεται να γαμησεις ετσιMoney Mouthλες και την κυνηγαγα να της τον χωσωΘυμός
με τα πολλα αρχισα να χυνω.και εκει με φολιασεΘυμόςΘυμόςενω εχυνα την επιασα γερα γιατι καταλαβαινα οτι θα τραβηχτειMoney Mouth
-μην τραβιεσαι!
μονος μου το ειπα,μονος μου το ακουσαΘυμόςMoney MouthΚεφάλι σε τοίχο!τραβηχτηκε ενω δεν ειχα στραγγιξει εντελωςΚεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Θυμόςη σφραγιδα της φολας ειχε μπει πλεον ανεξιτηλαMoney Mouth
-γιαουρτι εβγαλεςMoney Mouthεκανε και πλακα η miss fola,χωρις καν να δει την καποταMoney Mouth
σηκωθηκε,ντυθηκε γρηγορα,ειπε και 'ευχαριστω' και εφυγε γρηγορα γιατι ειχε και αλλα δωματια οπως καταλαβα.
Αν και καλης σχετικα εμφανισης απο μενα δεν προκειται να ξαναπαρει το 10ευρω λογω πεντακαθαρης απατης της οποιας επεσα θυμαΚεφάλι σε τοίχο!καποιος αλλος μπορει να περασει καλα.
Επισης πηρα το μαθημα οτι αν καποια αποδειχτει φολα μεσα στο δωματιο καλυτερα να μην προσπαθησω να χυσω στα 4 γιατι εκει μπορει να τραβηχτει.Οποτε καλυτερα να ειμαι απο πανω ωστε να την εχω κλειδωμενη,να αδειασω εντελως και μετα αντε γειαΓαμήσουΓαμήσου

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 05, 2017
Όνομα κοπέλας
Μαρία
ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
26 Ιαν 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
49
Likes:
22.106
Πόντοι:
24.596
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 @.Dod0s, 968, dodinos και 30 άλλα μέλη

Σχόλια

11 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
08 Μαΐου, 2017
Όλοι έχουμε φάει φόλες μύστη,συνέχισε απτόητος! ΚαπέλοΚαπέλοΚαπέλο
08 Μαΐου, 2017
Δεν μασάμε man κ οι φόλες στο πρόγραμμα είναι Ναι!Ναι! Καπέλο
08 Μαΐου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

ευχαριστω μυστη krang,και συ το ιδιοΚαπέλοΝαι!Ναι!Ναι!
08 Μαΐου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

eυχαριστω τυπε giatioxiΚαπέλοΝαι!Ναι!
08 Μαΐου, 2017
Αν ειχες διαβασει την κριτικη μου με τιτλο ΦΟΛ ΑΛΕΡΤ ΜΑΚΡΥΑ θα ειχες γλυτωσει την συγκεκριμενη.Εγω να φανταστεις οταν την ειχα παρει ηταν ευδιαθετη και πουτανιαρα στο σαλονι αλλα μεσα το ακρως αντιθετο Κεφάλι σε τοίχο!
08 Μαΐου, 2017
κλασικη αλβανιδοφωλα φιλε
09 Μαΐου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

εχεις δικιο, την ειχα διαβασει αλλα πηγα σαν μαλακαςΜαλακίαΚεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!
09 Μαΐου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

εχεις δικιο,λεει Ρουμανα αλλα μαλλον ειναι ΑλβανηMoney MouthMoney MouthMoney Mouth
10 Μαΐου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ρουμανα είναι, αλλα λιγη σημασια εχει, αφου είναι φολα. Λύπη
11 Μαΐου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

σωστο και αυτο ΕκλεκτικεMoney Mouth
11 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2