Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 73 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Ξεκίνησα για να δω τι παίζει στο Λιοσίων 73.Δεν βρήκα όμως κάτι του γούστου μου ούτε εκεί ούτε σε κάνα-δυο διπλανά σπιτάκια οπότε τριγυρνώντας και αφού θυμήθηκα την κριτική του mkavlos κατηφόρησα και είπα να ρίξω μια ματιά και εδώ.
Περιγραφές για την Άννα που ηλικιακά είναι μιλφ έχουν γίνει οπότε πάμε στα παρακάτω μια και αποφάσισα να τη δοκιμάσω.
Σαν πρώτη εντύπωση γενικά ευχάριστη αν και λίγο κουμπωμένη στην αρχή,ξεκίνησε με χάδια και τριψίματα από το λαιμό και κάτω.
Φιλιά έδειχνε να προσπαθεί να τα αποφύγει.
Προχώρησε κάνοντας ένα ερεθιστικό ισπανικό με το στητό στήθος της και προκαλώντας 90άρα στύση ξεκίνησε την πίπα.
Εδώ τα πράγματα ήταν όπως ακριβώς περιγράφει ο συναγωνιστής:
με γλωσσικές περιστροφές στην αρχή και στη συνέχεια με βύθισμα όχι όμως τόσο ικανοποιητικό για τα θέλω μου.
Γενικά κινείται σε καλό χαλαρωτικό τέμπο.
Η μία ιεραποστολική στάση έφερε την τελειωτική πισωκολλητή όπου με θέα τον ωραίο κώλο της και αφού ξεφεύγοντας από τον χαλαρό ρυθμό τη ζόρισα λίγο,ήρθε το τέλος.
Συμπερασματικά,η Άννα είναι μια εμφανίσιμη μιλφ,δεν βιάζεται,προσπαθεί και συμμετέχει σε ήρεμο ρυθμό,δεν δυσανασχέτησε και στα πιο έντονα,γενικά έχει πάστα φιλότιμης-σε υπηρεσίες-γυναίκας.
Προτείνεται για δοκιμή!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 04, 2017
Όνομα κοπέλας
Άννα
S3
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Flaros, fouxter, LITHOS 77 και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού