Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 57 10
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Την Στέλλα την είχα καλέσει αρκετές φορές για να την συναντήσω...Στεκόμουν όμως άτυχος μία ήταν αδιάθετη μία κλεισμένη και τελικά όλο το ραντεβού έπαιρνε αναβολή...Να λοιπόν όμως που την συνάντησα τελικά εκείνο το απόγευμα...
Ησυχία στην πόλη και κατέβηκα στο Bill...Αφού έστειλα ένα μηνυμα για την ώρα στη Στέλλα για το απόγευμα την περίμενα στο δωμάτιο μου...
Έκανα ένα φρεσκάρισμα και ξαπλωμένος χάζευα τσόντα!
Χτύπησε η πόρτα και μπήκε στο δωμάτιο αρκετά ευδιάθετη...
Η πρώτη εντύπωση που σου δίνει είναι μία μιλφάρα που μένει και καλά στο διπλανό σπίτι της πολυκατοικίας και θες απεγνωσμένα να σκίσεις...
Έτσι και έγινε!
Αφού αφαίρεσε τα ρούχα της και έμεινε με τις κάλτσες της ξεκινήσαμε τα τριψίματα...Πολύ καλή και δεκτική απ΄την αρχή με ωραίες εκφράσεις σέξυ και πολύ όρεξη...Πίπα πολύ καλή με άψογη τεχνική και φυσικά περιποίηση και καραμέλωμα στα παπαράκια...
Πρώτη στάση στο σεξ με τη Στέλλα από πάνω να κινείται σε γρήγορους ρυθμούς.Αλλαγή για πισωκολλητό και τελείωμα σε αυτή τη στάση...
Μικρή διακοπή για ημίχρονο και μπάνιο...
Στη συνέχεια μασάζ με λαδάκι σε όλο το σώμα...Τρίψιμο με τις βυζάρες της και στοματικό απαλό...Με ένα κοκτείλ στοματικού και ισπανικού τελείωσα στις βυζάρες της...
Κάθισε δίπλα μου και μιλήσαμε ακόμη λίγο ώσπου αφού ετοιμάστηκε και ντύθηκε κατεβήκαμε μαζί κατω στη ρεσεψιόν...
Εκεί με ένα πεταχτό φιλί ανανεώσαμε το ραντεβού μας για το μέλλον!
Η κριτική είναι σύντομη καθώς αρκετοί έχουν γράψει σχόλια για τη Στέλλα!Προσωπική μου άποψη είναι πως αξίζει να την γνωρίσει κάποιος,δύσκολα θα φύγει δυσαρεστημένος!
Αυτά για τη Στέλλα,τώρα εσείς μπορεί να έχετε διαφορετική άποψη!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
50€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
ΜΕ προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ
Τιμημένος
Εγγραφή:
31 Δεκ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
734
Likes:
51.711
Πόντοι:
36.618
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 dourosladers, Kerveras, John.Greek και 14 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
08 Μαΐου, 2017
Ρε μαν πριν πόσο καιρό τα είπες με το μιλφ κ λες 50ε εγώ βλέπω από φίλους εδώ μέσα κ στο νήμα της 80ε μάλλον θα την πήρες πριν αλλάξει ο ΦΠΑ στα νησιά κ απο 8 της 100 πήγε στο 24 για αυτό κ τέτοια εκτόξευση στην τιμή ετσι...
S
sohoviz
08 Μαΐου, 2017
Θα φροντίσω να την τιμησω σύντομα! Ευχαριστώ!
08 Μαΐου, 2017
κριτικες με την παλια και χαμηλοτερη τιμη δεν εχουν καμια αξια,ξαναγραψτε τις κριτικες με βαση τη νεα τιμη της κυριας.
09 Μαΐου, 2017
Καλησπέρα παιδιά!Η συνάντηση έγινε το Πάσχα τη Δευτέρα 17/4!Μέχρι τότε η Στέλλα είχε την τιμή των 50 ευρώ...Τώρα απ'ότι βλέπω έχει αλλάξει.Τώρα αν την επισκεφτώ και την συναντήσω ξανά με τη νέα τιμολογιακή πολιτική θα ενημερώσω.
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4