Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 57 10
Γενική βαθμολογία
 
9.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0

Βαθμολογία: υποκειμενική και αυθαίρετη, μην δίνετε και πολύ βάση σε ξερά νούμερα.
Φιλί ΔΕΝ ζήτησα. Είχα άλλωστε σκοπό για μασάζ.


To κείμενο γράφτηκε με προσωπείο χιούμορ. Δεν είναι όμως ΚΑΘΟΛΟΥ αστείο! Το ΑΝΤΊΘΕΤΟ!!! Μάλιστα γιάλλη έλεγα ότι θα έγραφα κριτική.
Τεσπα, 1η φορά γράφω για τη Στέλλα οπότε και μεγαλύτερο το μέγεθος του κειμένου.

Το λοιπόν, κατά πως δείχνουν τα κουκιά ξέμεινα από τάντρα. Και τι να κάνω? 29-30/4/2017 έκανα εργασιοθεραπεία. Οι δουλειές μου όμως τελείωσαν οπότε τζίφος! Ε, την Πρωτομαγιά δεν θα πήγαινα για να μαζέψω λουλουδάκια, αυτά είναι για τους φλούφληδες. Τελειώσαμε και με τις συγκεντρώσεις, οπότε έφαγα τη φλασιά για τη Στέλλα.

Η Στέλλα δηλώνει 42. Πρόσωπο συμπαθητικό με δέρμα σε καλή κατάσταση. Νομίζω χωρίς μακιγιάζ, και αυτό μού άρεσε. Μαύρα μαλλιά. Πρόβλημα!, γιατί εμένα μού αρέσουν οι ξανθές. Στο σώμα έχει κάποιες ατέλειες της ηλικίας (πχ στήθος). Σας εγγυώμαι όμως ότι ΟΛΕΣ ΑΝΕΞΑΙΡΕΤΩΣ της ηλικίας της έχουν παρόμοια θεματάκια, τα έχω δει με τα ίδια μου τα μάτια. Έχει και κοιλιτσα, αλλά δεν με πειράζει καθότι εγώ δεν είμαι καμιά π…στρ@ μοδίστρα για να μού πασαρελιάζει τα ρούχα μου. Επίσης, δεν είμαι αυτός που κυκλοφορεί κάποια γυναίκα επιδεικνύοντας την ως ιδιόκτητο τρόπαιο. Τέλος, ούτε ο gym-freak personal trainer της είμαι για να ζητάω φέτες. Για φέτες προτιμώ τα καρπούζια. ΟΚ, συγχαίρω την άλλην άμα έχει ξεπατωθεί στα abds αλλά πέραν τούτου ουδέν. Α, η Στέλλα δεν έχει καθόλου σιλικόνες.


Kill Bill! Ήλθε με το σορτσάκι της -έχει ωραία γάμπα-, και με το φανελάκι-τιραντάκι. Ντουζ, και λίγη κουβέντα για το τί ζητώ από αυτή. Όπως και στο τηλεφώνημα, της είπα ότι θα το πάμε ίσως και αποκλειστικά με μασάζ. Εάν προκύψει κάτι άλλο στην πορεία βλέπουμε. Μασάζ χαλαρωτικό λοιπόν σε πλάτη, μέση, αυχένα, πόδια, πατούσες, κτλ. Με τα χέρια της. Γύρισμα εμπρός και συνέχεια του μασάζ. Και μετά άρχισαν τα όργανα. Καλός φραπές, αργός, βασανιστικός. Μού λέει αντέχεις? Ναι! Και η Στέλλα συνέχισε. Φτού!, έπρεπε να κάναμε λιγότερη ώρα αρχικό μασάζ και περισσότερη ώρα τάντρα, α και για να μην αναρωτιέστε το μενού σήμερα δεν είχε κ@λοδάχτυλο. Μετά το γύρισε σε πνευστό –dt !!!!. Και γυάλισμα μπόλικο στα πέριξ. Και μετά ξ’θ’. Πήρα πρωτοβουλία εγώ και ξεκίνησα πινέλο. Βάλθηκες να με τρελάνεις μού απαντά. Και την κατάλληλη στιγμή στοπ, και πάλι κελάιδησε το πνευστό. Τέλος με κλασική μπριζόλα.

Η Στέλλα νομίζω έπαιξε καλή μπάλα. Είχε τεχνική, αγωνιστικότητα, συμμετοχή. Ζεστάθηκε, ίδρωσε. Ευγενής, καθαρή. Επίσης, μού πρότεινε τις ιατρικές εξετάσεις της πριν καν τις ζητήσω. Ένα μειονέκτημα της είναι ότι δεν έχει δικό της χώρο. Οπότε πληρώνεις για το δωμάτιο (που ήταν #1 !!!). Χρονική άνεση! (υπερκάλυψη). 1ω μονόμπαλο στα 50. Έντιμη συνεύρεση. Χωρίς dfk!!! Ούτε χαριεντιστήκαμε!! Φαίνεται ευθύς τύπος στις συμπεριφορές της, προσπαθούσε να διερευνήσει τί με ευχαριστεί. Μάλλον θα το επαναλάβω. Δύσκολος ο ρόλος της, ήταν αφενός η 1η φορά. Και αφετέρου έπρεπε να αντιμετωπίσει ένα πολύπλοκο και εγωκεντρικό και εσωστρεφή και διζωδιακό πελάτη σε μια πολύ λεπτή στιγμή. Μιλήσαμε λίγο για διάφορα στο τέλος. Μού έδωσε και συγχαρητήρια για 1-2 πραγματάκια. Αυτά τα ολίγα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαΐου 01, 2017
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
50€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
ICCAROS
Σπουδαίος
Εγγραφή:
20 Δεκ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
200
Likes:
1.165
Πόντοι:
2.310
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 artem82, fouxter, Τενόρος και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού