Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 93 10
ΠροβεβλημένηHot
Sex Studio 273417
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Ευτυχως που με εβγαλε ο δρομος απο εκει εκεινη την ημερα. Την ειχα ξαναδει σε τσαρκα και η τσα2 ειχε πει οτι δεν κανει αυταρχικο. Ειπα να παω να ξαναρωτησω επειδη πολλες φορες μαλακιζονται. Οπως ειχε γινει και τοτε απ'οτι αποδειχτηκε...
Η Αλεξανδρα λοιπον ειναι μια γυναικα ψηλη, λεπτη, με βυζαρες, ωραια γραμμωμενα ποδια, λιγο κοιλιτσα και ωραιο προσωπο. Μιλαει καλα ελληνικα. Ρωσιδαρα της παλιας σχολης θυμιζει, ειναι βεβαια πιο νεα. Μιλησα με την τσα2 και της ειπα οτι θελω να περασω με αυτην και οχι την αλλη κοπελα, θελω αυταρχικο και δεν νοιαζει αν δεν εχει εμπειρια η κοπελα. Μου λεει κατσε να τα πειτε. Μολις ειχε ερθει η κοπελα και ηρθε με τα πολιτικα της και εκατσε διπλα μου. Της ειπα οτι με ενδιαφερει το στραπ κυριως και η ποδολαγνεια και τα αλλα θα τα βρουμε. Συμφωνησε και πηγαμε και οι 2 για τα μπανια μας.
Ηρθε υστερα απο λιγο στο δωματιο ντυμενη καυλα με γοβες κι ενα ολοσωμο, φιλικη και μου ειπε οτι θα κανει οτι μπορει. Της εξηγησα οτι μου αρεσει πολυ εμφανισιακα και δεν θα χρειαστει να προσπαθησει και πολυ! Αρχισα να της γλυφω τις ποδαρες... Με τις γοβες φυσικα, εγλυψα γαμπες, φλεβες στο πελμα, εχωνα τη γλωσσα μου αναμεσα στη γοβα και το ποδι. Την γυρισα κι αρχισα να γαμαω τις γαμπες. Εχωσα τη μουρη μου μεσα στην κωλαρα της... Εκεινη μιλαγε γενικα, προσπαθουσε να δει τι μου αρεσει ωστε να το προσφερει. Μεσα σηκωθηκα κι αρχισα να της γλυφω τις βυζαρες. Ειναι μεγαλες και μαλακες. Της εδωσα κανα δυο φιλακια κι αρχισαμε να με δαχτυλιαζει. Της ειπα να γλυψει τα αρχιδια. Το εκανε πολυ ωραια και υπομονετικα ενω εγω τον επαιζα. Επισης με δαχτυλιαζε. Ηταν καυλα, κι εχυσα. Οταν το καταλαβε μου ειπε: Οχι ρε μωρο!! Αφου δεν τα καναμε ολα!! Της ειπα να χαλαρωσει και δεν πειραζει. Προσφερθηκε για μασαζ με λαδια κτλ. Της ειπα οκ για μασαζ αλλα χωρις λαδια. Εκατσα αλλα 10' περιπου και εκανε μασαζακι, τα λεγαμε, μου χαιδευε τον πουτσο και διαφορα αλλα. Τα τιμησε με το παραπανω τα λεφτα της η καυλα, φυσικα και θα ξαναπαω οταν μπορεσω!
Καλες Τσαρκες!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Αλεξάνδρα
Υπηρεσίες
Ανώτατος
Εγγραφή:
17 Μαρ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
284
Likes:
4.488
Πόντοι:
10.531
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TZOYLI, amjik

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού