Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 167 10
Μασατζίδικα 214855
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Ποιότητα μασάζ
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Καλησπέρα σε ολους τους,πάει καιρός που ποσταρα μια κριτικη για κάποια.το κανω ξανά μετα απο καιρό,μπαινω στο site συχνά και όπως διαπιστώνω το μοτίβο για να δεν έχει αλάξει
για να εξηγούμε υπάρχουν άνθρωποι που ποστάρουν στημένα με σκοπό να οδηγήσουν συναγωνιστες και να προμοτάρουν,και υπάρχουν και ανθρωποι που δίνουν τα φωτα τους και αυτό που βιωσαν με τις εταιρες για όλους εμάς που κανουμε τα γούστα μας το ποστάρισμα αυτό είνα για την δέυτερη κατηγορία σας τιμω όλους.2 συναντήσεις με την Βερόνικα στο εν λογο κατάστημα 28-4-2017 και 5-5-2017 ας ξεκινήσω με το κατάστημα απο τους πιο ωραιους χώρους που υπάρχουν καθαρός προσεγμένος μου θυμισε καταστήματα απο Ασια μεριά η κυρία που κάνει το P/R ευγενικη.Συνεχιζω με το ρόστερ διαπυστωσα οτι είναι για ολους τους λάτρες,πιπινολάτρες,μιλφολατρες μεγάλα σωματοτυπα μικρα σωματοτυπα κτλ.Αφου λοιπον μπηκα και εγω στο καταστημα και με υποδέχθει η κυρίας των υποδοχών μια,μια περάσαν οι κοπέλες επέλεξα την Βερονικα,με οδηγησε στων χωρο εργασιας της μου παρεδωσε κλειστες πετσετες κλειστες παντοφλες το ποτό το οποιο ζητησα και μου ετοιμασε το μπάνιο.Βερονικα λεπτή κοπέλα συμπαθητικα χαρακτηριστικα συμπαθητικο κορμι ναζιαρα τσαχπινα και οπως απεδειχθει σεβετε των οβολό μας.Αφου προετοιμαστικα ειςηρθε το κοριτσι τα τυπικα λεχθήκαν και αρχισε το προγραμα.Μασαζ επαγελματικο μασαζ ατελιωτο τριψιμο σε ολο το σωμα σωστες πιεσεις
νομιζα οτι ειχα να κάνω με ένα πολύ εμπειρο χειροπρακτικο θαυματουργα τα χεράκια της Βερονικας πραγματικα δεν ηθελα να τελιώσει ποτε και τις 2 φορές με καθήλωσε και η απόλαυση τέλεια.Σεξ εγω κάνω νορμαλ σεξ περιποιητικη και καθαρη η Βερόνικα δεν αρνήθηκε κατι ούτε προσπάθησε να αποφύγει κιόλας ενώ ηταν στο φουλ όλη μερα και φαινόταν οτι ειναι κουρασμενακι.Για τα δικά μου γούστα και για των δικό μου τρόπο που σκέφτομαι το σεξουαλικό κομάτι είναι μια πολύ καλή επιλογη σε ευχαριστω Βερονικα να στε καλά όλοι και να προσεχετε
Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 05, 2017
Κόστος συνάντησης
80
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
Όνομα κοπέλας
Βερόνικα
Ανώτερος
Εγγραφή:
19 Ιαν 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
38
Likes:
451
Πόντοι:
6.055
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Stelios_el_Conquistador

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού