Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 106 10
ΠροβεβλημένηHot
Sex Studio 425732
Γενική βαθμολογία
 
7.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
εδω και πολλες ημερες ειχα κοζαρει και λοκαρει στο μπανερ του καταστηματος την εν λογω μιλφαρα που θα ξεκιναγε λιαν συντομως βαρδιες στα αθηναικα στουντιο. Μου αρεσαν απο τις φωτο τοσο το στεγνο και γυμνασμενο σωμα της οσο και το προσωπο της με τα εντονα ρωσικα ζυγωματικα και ματια!
την επισκεφθηκα λοιπον ενα βραδυ στο ανακαινισμενο στουντιο θησεως 365 στο οποιο ειχα να παω πολλα χρονια και πριν την ριζικη ανακαινιση.
Ομολογω πως η ανακαινιση ειναι πραγματικα εντυπωσιακη απο καθε αποψη. Ο χωρος αγνωριστος! Μιλαμε για αψογη δουλεια! Ευγε!
Η υπηρεσια ηταν ευγενικη στην πορτα και μου παρουσιασε διαδοχικα την Μπελλα και μια ακομα κοπελα που ξεχασα το ονομα της γιατι πραγματικα η Μπελλα εκλεβε την παρασταση!
Ακρως εντυπωσιακο θηλυκο! αερατη, κορμαρα, με αυτοπεποιθηση, ομορφη, με φοβερα εσωρουχα και αψογο σαλοναρισμα!
Πολυ προσεγμενο συνολο και πολυ χαμογελαστη και ανετη στο σαλονι , οπου στο περασμα της αφηνε μια θετικη αυρα!
Προσπαθησα λοιπον να συννενοηθω τι προγραμματα κανει η κοπελα με την υπηρεσια.
Δυστυχως δεν εβγαλα ακρη....Λύπη
Μου απαντησε αοριστα πως επειδη ειναι πρωτες ημερες η κοπελα στη δουλεια τα πραγματα δεν ειναι ξεκαθαρα. Δεν ηξερε αν κανει ελευθερο στοματικο, δεν ηξερε αν κανει πρωκτικο, μια συγκεχημενη κατασταση.
Πανω στην απελπισια και την καυλα μου να συνευρεθω μαζι της αποφασισα να παρω προγραμμα μισης ωρας στα 100 ευρω.
Μεγαλο φαουλ για εμενα η ολη αυτη κατασταση.
Οταν διαθετεις ενα τοσο ομορφο και καθαρο μαγαζι και μια τοσο εντυπωσιακη κοπελα, τα προγραμματα θα πρεπει να ειναι ξεκαθαρα για τον πελατη και η υπηρεσια αψογη και ενημερωμενη,
Περασα λοιπον στο πεντακαθαρο δωματιο το οποιο διαθετει και ντουζιερα, σφραγισμενες πετσετες κτλ
Αψογη κρεβαταρα τεραστια με μεγαλο στρωμα επισης.
Ηρθε η κοριτσαρα κρατωντας ενα δονητη . Πηγε να ξεκινησει ενα σεξ σου με αυτον αλλα της ειπα να τον αφησει στην ακρη και να κανουμε εμεις παιχνιδι,
Μιλα καλα αγγλικα και με ενημερωσε πως ειναι απο το Καζακσταν και πολλα χρονια εχει εργαστει σαν στριπερ. Για αυτο εχει και μια ακρως γυμνασμενη κορμαρα .Με εβαλε λοιπον να αφαιρεσω τα εσωρουχα της και ξεκινησε το παιχνιδι με αγκαλιες τριψιματα κτλ
Στο 69 που ακολουθησε με δικη μου προτροπη πηρε πολυ καλη θεση σπαζοντας τη λεκανη της, Το στοματικο της ηταν πολυ καλο και η ιδια πεντακαθαρη,
στη συνεχεια στο σεξ συμμετειχε πολυ καλα επειρνε πρωτοβουλιες και γενικα στηνοτανε σε διαφορες στασεις κανωντας φοβερα ανοιγματα λογω της εμπειριας της στο χορο .
Δεν βιαστηλε καθολου σε καμια στιγμη και εξαντλησαμε το μισαωρο και με το παραπανω, Δωτικη και παθιαρα στο σεξ μου θυμισε παλιες ανατολικες γυναικαρες που αφησαν εποχη στα στουντιο παλαιοτερα.
Πολυ ομορφη γυναικα με θετικη αυρα και καλη επαγγελματιας.
Θα ηθελα να την ξαναδω σε φουλ προγραμμα μια ακομα φορα για να την χορτασω!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Bella
ZeroTolerance
Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγραφή:
7 Σεπ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
489
Likes:
36.365
Πόντοι:
41.447
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 MIG-35, Οξαποδω, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ και 14 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού