Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 191 10
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Κάποια στιγμή μέσα στον Μάρτιο (δεν θυμάμαι πότε ακριβώς Χμμμ; ) γάμησα την ξανθιά Τζώρτζια. Είναι μάλλον Ρουμάνα στην καταγωγή, έχει ωραία ίσια ξανθά (βαμμένα) μακριά μαλλιά, μετρίου μεγέθους αλλά στητό βυζί με ωραίες ρώγες, και έναν αφράτο κωλαράκο, που τον δίνει... Μεγάλο χαμόγελο Έρωτας

Στα του "αγώνα", αφήνει πιπίλσμα στις ωραίες ρώγες της και φιλιά στο λαιμό, αλλά τα ελεύθερα πιασίματα δεν περιλαμβάνουν άγγιγμα ή δάχτυλα σε ευαίσθητες περιοχές. Παρ' όλα αυτά, στα μείον θα έβαζα μόνο το ότι δεν ξέρει να βάζει σωστά το προφυλακτικό. Κατά τα άλλα, η πίπα καλή, αλλά επειδή ήμουν πολύ καβλωμένος την διέκοψα για να μην χύσω πριν την ώρα μου. Αρχικά την έστησα στα 4 στο κρεββάτι και την πήρα όρθιος από το ομολογουμένως στενό μουνάκι της. Επειδή όμως ο στόχος μου ήταν ο αφράτος κωλαράκος της, της τον ζήτησα, έβαλε gel, και μου είπε να ανέβω κι εγώ στο κρεββάτι. Της τον έβαλα απαλά και σιγά σιγά όλον μέσα στην σχετικά σφικτή κωλοτρυπίδα της, και άρχισα με αργές κινήσεις, χουφτώνοντας παράλληλα τα αφράτα κωλομάγουλά της. Όμως οι κάβλες ήταν μεγάλες, οπότε επιτάχυνα Κατσικογάμης και έχυσα γρήγορα, ενώ η Τζώρτζια έβγαζε ανάμικτα βογγητά πόνου και ηδονής. Παρ' ότι έχυνα κάμποση ώρα, η κοπέλα περίμενε υπομονετικά μέχρι να στραγγίξω. Έρωτας

Την ευχαρίστησα, και την αποχαιρέτισα με δυό φιλιά... Έρωτας

Συνολικά ήταν άλλο ένα απολαυστικό κωλογαμήσι, που ευχαρίστως θα το επαναλάμβανα κάποια στιγμή. Κουλ (Ενημερωτικά, σε πρόσφατη μπουρδελότσαρκα την είδα στο Φυλής 86Α μαζί με μια άλλη κοπέλα, αλλά τελικά δεν πέρασα στο δωμάτιο, επειδή ήθελα να δοκιμάσω την Χριστίνα από την υπόγα του Φυλής 74... Ντροπή )

Το 10 στο parking επειδή πήγα με τα πόδια. Γλώσσα Υγιαίνετε... Καπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Τζώρτζια
Υπηρεσίες
analjunkie
Σεβαστός
Εγγραφή:
5 Σεπ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
32
Likes:
1.636
Πόντοι:
1.086
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ, Επιρρεπής, popov

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού